سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶- ۳۸: ۱۸
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی در گفت‌وگو با «بسیج»:
رئیس زاده با بیان اینکه تشکیل بسیج باعث بیمه شدن انقلاب شد،گفت: امروزه می بینیم که دشمنان در برابر قدرت سپاه و بسیج ناکام مانده اند و به همین دلیل،دست به تبلیغات منفی بر علیه این دو نهاد انقلابی می زنند.
محمد رئیس‌زاده رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه هجمه های استکبار جهانی بر علیه سپاه و بسیج نشان دهنده تاثیرگذاری این دو نهاد مردمی و انقلابی در برابر زیاده خواهی و حیله های دشمنان است، اظهار داشت: دشمنان انقلاب با رصد دقیق شرایط به درستی دریافته‌اند که مستحکم‌ترین بازوی ولایت که در برابر هجمه‌ها و انحرافات ایستاده و مانع تحقق رویای دشمنان شده است سپاه و بسیج است و از این رو سعی دارند در مقاطع مختلف به بهانه‌های گوناگون سمت پیکان تجاوز و ترور شخصیت خود را بر سپاه پاسداران متمرکز کنند که با ارزیابی از کارنامه درخشان سپاه در عرصه‌های گوناگون علت آشفتگی دشمنان را در می‌یابیم.

وی ادامه داد: خودسازی، بصیرت، ولایتمداری، ایمان، تقوا و دشمن شناسی و... از مهمترین شاخصه‌های بسیجیان و پاسداران است و  سپاه و بسیج به عنوان نهادی که جوشیده از بطن مردم است با شکل‌گیری بسیج، ساختاری پایان ناپذیر در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایجاد کرده است.
 
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی در پایان خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) به عنوان یکی از اندیشمندان عصر حاضر، با تشکیل بسیج در سال 58 باعث بیمه شدن انقلاب اسلامی شد و امروز می بینیم که دشمنان در برابر قدرت سپاه و بسیج ناکام مانده اند و به همین دلیل، دست به تبلیغات منفی بر علیه این دو نهاد انقلابی می زنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar