سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۳۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶- ۱۰: ۰۹
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار علی فضلی در جمع رزمندگان فاتح کربلای 5 استان چهارمحال و بختیاری در معراج الشهدای اهواز گفت: من شما را در خلوزه ها دیدم و همیشه از شما به نیکی یاد می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ 600 نفر از رزمندگان فاتح عملیات کربلای 5 استان چهارمحال و بختیاری که سرزمین نور سفر کرده بودند با حضور سردار علی فضلی، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در معراج الشهدای اهواز گردهم آمدند تا با آرمانهای والای دفاع مقدس و شهدا تجدید عهد و پیمان کنند.

سردار علی فضلی در این مراسم که در فضایی آکنده از معنویت فرهنگ ایثار و دفاع مقدس و در جوار پیکر پاک و مطهر سه شهید تازه تفحص شده برگزار شد، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای راه بصیرت را گرامیداشت.

جانشین ریاست سازمان بسیج مستضعفین کشور، گفت: در مسیر تعیین کننده ای قرار گرفته ایم و از خداوند متعال می خواهیم در مسیر شهدا پایمان نلغزد و در گرد و غبار راه دین خدا مسیر را درست بپیمائیم.

وی، با اشاره به رشادت های رزمندگان تیپ و لشگر عملیاتی 44 قمربنی هاشم علیه السلام در صحنه های مختلف دفاع مقدس و عرصه جهاد و شهادت، تصریح کرد: من مجاهدت های شما پیشکسوتان را در خلوزه ها دیدم و همیشه از شما به نیکی یاد می شود.

سردار فضلی، با تشریح گوشه هایی از عملیات پیروزمند کربلای 5 و رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در تصرف دژ شلمچه، تإکید کرد: ایمان، توسل به معصومین علیهم السلام، عشق به حضرت امام(ره) و روحیه شهادت طلبی باعث پیروزی رزمندگان در عملیات کربلای 5 شد.

این مقام ارشد نظامی، پاتک های سنگین ارتش بعثی در این عملیات را یادآور شد و ترکیب نیروهای شرکت کننده در این عملیات را حدود 80 تا 85 درصد نیروی بسیج یعنی خودِ مردم دانست و اظهار کرد: می توان گفت عملیات کربلای 5 با حضور مردم توانست به همه اهدافش برسد.

وی رشادت های رزمندگان در عملیات کربلای 4 را نیز یادآور شد و با اشاره جاسوسی منافقین کوردل در افشای زمان این عملیات، گفت: شهید میثمی عزیز پیروزی به دست آمده در عملیات کربلای پنج را مرهون ایثار رزمندگان در عملیات کربلای 4 می دانست .

جانشین ریاست سازمان بسیج مستضعفین کشور در ادامه با اشاره به این که؛ قرآن، عترت و مردم سه پایه و رکن انقلاب اسلامی به شمار می روند؛ فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز پیش را یادآور شد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی از ملت با بصیرت و وفادار و انقلابی ایران اسلامی قدردانی کردند و فرمودند:" نه یک بار بلکه هزاران بار از این ملت تشکر می‌کنم؛ ملت ایران حقیقتاً ملتی رشید، بابصیرت، وفادار، باهمت، زمان‌شناس و لحظه‌شناس است و می‌داند که لحظه‌ی حرکت، چه زمانی است".

سردار فضلی، حضور مردم در صحنه های مختلف را مهم ارزیابی کرد و خنثی سازی توطئه های دشمنان را مرهون این حضور آگاهانه و به موقع و با بصیرت ملت دانست.

وی در پایان با تإکید بر ورود پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت به میدان انتقال فرهنگ منیع دفاع مقدس از حضور هفت میلیون زائر طی سال گذشته در مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبر داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar