سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۴۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶- ۰۲: ۱۱
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر خبر داد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر با اشاره به فعالیت کارگروه صیانت در طرح کرامت اظهار داشت: افراد بهبود یافته می‌توانند از تسهیلات این کارگروه استفاده کنند.

حمایت کارگروه صیانت از بهبودیافتگان در طرح کرامتعلی سیاوشی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ملایر با اشاره به فعالیت کارگروه صیانت در طرح کرامت اظهار داشت: افراد بهبود یافته می‌توانند از تسهیلات این کارگروه استفاده کنند.

وی با بیان اینکه افراد زیادی دوران بهبودی را سپری می کنند که در حال حاضر بیکار هستند، افزود: در این زمینه هنوز هیچگونه اعتباری از ارگان‌های دولتی و دستگاه‌های ذیربط تامین نشده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر اضافه کرد: تنها کاری که ما در این زمینه می‌توانیم انجام دهیم این است که تعدادی از این افراد را با توجه به شرایط موجود برای دریافت تسهیلات در راستای طرح‌های خوداشتغالی بسیج به بانک مهر اقتصاد معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه این اعتبارات تعریف خاص دارند، گفت: در پاره‌ای از موارد دچار مشکل می‌شویم که انتظار داریم بانک‌ها کمال همکاری را با این افراد داشته باشند و از بانک‌ها می‌خواهیم با افراد بهبود یافته تعامل داشته باشند تا این افراد بتوانند اشتغال مورد نظر خود را راه‌اندازی کنند.

سیاوشی بیان کرد: افراد بهبود یافته با اشتغال می‌توانند روی پای خود بایستند و هزینه‌های زندگی و خانواده خود را تأمین کنند.

وی با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم این افراد مورد حمایت قرار بگیرند، افزود: افراد بهبود یافته انتظار دارند بتوانند در رشته‌های مختلف از جمله کامپیوتر، آشپزی، مبل و منبت، باغداری، دامداری و... مشغول بکار شوند و این مستلزم حمایت مسئولین و بانک‌ها از طریق در اختیار گذاردن تسهیلات خوداشتغالی است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر اظهار داشت: کارگروه صیانت طرح کرامت ملایر همچنان با توجه به شرایط موجود که یکی از آنها نبود تامین اعتبار از سوی دستگاه‌های کشوری است، در خصوص اشتغال بهبود یافتگان آماده است تا با تعامل بهبود یافتگان را مورد حمایت قرار دهد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: