سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۴۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶- ۵۶: ۱۸
فرماندار نهاوند عنوان کرد
فرماندار نهاوند گفت: مشارکت مردم و مسئولیت‌پذیری آن‌ها در قبال امنیت و نظم عمومی بسیار راهگشا و مهم است و در این زمینه باید فرهنگ‌سازی شود.

لزوم فرهنگ‌سازی مشارکت مردم در امنیت و نظم عمومیبه گزارش خبرگزاری بسیج از نهاوند، کریم حمیدوند امروز در دیدار با اعضای شرکت‌کننده در طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت بیان داشت: مشارکت مردم و مسئولیت‌پذیری آن‌ها در قبال امنیت و نظم عمومی بسیار راهگشا و مهم است و در این زمینه باید فرهنگ‌سازی شود.

وی اظهار داشت: اگر آحاد مردم در زمینه‌های اجتماعی و عمومی احساس مسئولیت داشته باشند در واقع کمک‌کننده به قانون هستند و در ایجاد امنیت نقش اساسی را ایفا می‌کنند.

فرماندار نهاوند افزود: طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی بسیار گام خوب و مؤثری برای ایجاد امنیت برای شهروندان است.

وی بیان داشت: به برکت نظام مقدس اسلامی هم‌اکنون کشور ما در بین کشوهای منطقه و در وضعیتی که منطقه دارد از امنیت بسیار خوبی برخوردار است که باید قدردان کسانی باشیم که این شرایط را برای ما به وجود آوردند.

حمیدوند گفت: برقرار امنیت عمومی بر عهده نیروهای انتظامی است و در راه حفظ این امنیت نیز نیازمند کمک مردم و خیرین است تا بتواند به نحوی بهتر در خدمت مردم باشد.

وی عنوان کرد: کسانی که در این طرح حضور دارند مورد اعتماد مسئولان هستند و امیدواریم که در این طرح موفق باشید.

فرماندار نهاوند افزود: خیرین محترم حاضر در اینجا می‌توانند در بحث‌های مالی برای کمک به امنیت جامعه نیروهای انتظامی را برای انجام‌وظیفه بهتر، یاری کنید چون در مواردی که ممکن است نیاز به ساخت و تجهیز مکان‌های انتظامی باشد، خیرین بزرگوار می‌توانند نیروی انتظامی را کمک کنند.

وی گفت: با تلاش‌های مختلف مجموعه شهرستان به حمدالله امنیت در شهرستان در سطح مطلوب و راضی‌کننده‌ای قرار دارد ه این نشان‌دهنده توجه مردم به موضوع قانون مداری است.

حمیدوند همچنین در دیدار با مترقب رئیس‌کل دادگستری استان همدان با اعلام رضایت از عملکرد خوب دستگاه قضا در نهاوند گفت: دستگاه قضا در شهرستان با برخورد مناسب با شهروندان به‌خوبی توانسته مشکلات قضائی شهرستان را پیگیری و حل کند.

وی گفت: دستگاه قضا به‌عنوان محل و ملجأ مردم برای احقاق حقوقشان وظیفه مهم و خطیری بر عهده دارد که با تلاش مجموعه، دستگاه قضایی شهرستان عملکرد راضی‌کننده‌ای از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar