سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۴۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۵۰: ۰۹
زن شيادي كه تحت عنوان خواستگار مرد در فضاي مجازي از بانوان كلاهبرداري مي كرد، در تحقيقات پليس شهرستان آشتيان شناسايي و دستگير شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ، زن شيادي كه تحت عنوان خواستگار مرد در فضاي مجازي از بانوان كلاهبرداري مي كرد، در تحقيقات پليس شهرستان آشتيان شناسايي و دستگير شد.

خانمي با مراجعه به پليس شهرستان آشتیان درخواست پيگيري يك مورد كلاهبرداري و اخاذي از او را در فضاي مجازي مطرح می کند.

وی به پلیس می گوید :مدتي قبل با خانمي آشنا شدم و او جواني را براي ازدواج به او معرفي كرد و شماره تلفني از خواستگار مرد در اختيارم قرار مي دهد و ما مدتي از طريق يكي از شبكه هاي اجتماعي با هم در ارتباط بوديم تا اينكه بعد از گذشت مدتي از آشنايي، فرد خواستگار با عناوين مختلف، مبالغي وجه نقد از من دريافت كرد و الان مدتي است با توجه به اينكه تعدادي از تصاوير خصوصي ام در اختيارش است، قصد اخاذي از من را دارد.

با تحقیقات پلیس مشخص شد كه اين فرد خانمي است كه شماره تلفن فرد خواستگار را در اختيار متهم پرونده قرارداده است و در اين مدت تحت عنوان مرد خواستگار با شاكي پرونده در شبكه اجتماعي ارتباط داشته و از اين طريق از او كلاهبرداري و اخاذي مي كرده است.

درنهایت متهم توسط پلیس دستگير و به دو مورد ديگر كلاهبرداري به اين روش از بانوان به مبلغ ۲۰۰ ميليون ريال اعتراف می کند

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar