سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۴۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۹
دو خبر از شرکت هپکو اراک از قول استاندار مرکزی و مدیرکل راهداری :
استاندار مرکزی گفت :هفته آینده مدیران اجرایی استان دیداری با وزیر صنعت، معدن و تجارت دارند و هدف از این دیدار برطرف کردن مشکلات شرکت هپکوی اراک است و امیدواریم این نشست نتیجه مطلوبی در راستای برطرف کردن مشکلات شرکت هپکو داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ، آقازاده  استاندار مرکزی گفت : هفته آینده مدیران اجرایی استان دیداری با وزیر صنعت، معدن و تجارت دارند و هدف از این دیدار برطرف کردن مشکلات شرکت هپکوی اراک است و امیدواریم این نشست نتیجه مطلوبی در راستای برطرف کردن مشکلات شرکت هپکو داشته باشد.

وی ادامه داد : باتوجه به اینکه سهام‌دار اصلی شرکت هپکو با ۶۱ درصد سهام انصراف خود را علنی کرده و به‌طور رسمی انصراف داده از نظر ما از گردونه مدیریتی شرکت هپکوی اراک خارج شده و هیچ دخل و تصرفی در این شرکت ندارد.

آقازاده افزود : درحال حاضر دو تا سه سهام‌دار جدید متقاضی دریافت سهام شرکت هپکو هستند که امیدواریم با تعیین تکلیف بدهی‌های شرکت سهام این شرکت در اختیار بهترین گزینه قرارگیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی اظهار داشت : سازمان مرکزی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طرحی را تهیه کرده و به هیئت دولت برده و مصوبات قبلی را هم گرفته که ۳ هزار دستگاه لودر، گریدل، غلطک و بیل مکانیکی از هپکو خریداری کند.

وی تصریح کرد: این ۳ هزار دستگاه پنج تا شش سال کار هپکو را تضمین می‌کند، به طور قطع سفارشاتی هم از ادارات و پیمانکاران دیگر دارند و هپکو فعال می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar