سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۴۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۴۷: ۰۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد:
به منظور پیگیری نحوه اجرای برنامه‌های بسیج در پایگاهها؛ فرمانده ناحیه روح الله یزد از پایگاه ابوذر بازدید نمود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، سرهنگ حسین زارع کمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در این بازدید گفت:یک زمانی جنگ بود و باید از مرز‌ها دفاع می‌شد، ولی امروز به برکت وجود رهبری عالمانه و باصلابت مقام معظم رهبری و حضور فعال و همیشه در صحنه مردم جنگ نظامی نیست، ولی کشور با یک سری مشکلات مواجه است و البته بسیج کمکار دولت و مردم برای حل مشکلات می‌باشد.
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از گروه جهادی پایگاه ابوذر گفت:البته اقدامات مؤثری در زمینه محرومیت زدایی توسط بسیج انجام شده که پایگاه ابوذر در این زمینه پیشتاز این عرصه بوده است. باید همه در جهت محرومیت زدایی تلاش کنیم و باید مسئولین اعم از دولت و قوه قضائیه با متخلفین مسائل اقتصادی و مالی برخورد نمایند و اجازه ندهند تا این تخلفات صورت پذیرد.
وی همچنین تصریح کرد:دولت و مسئولین به جای آنکه گاهی اوقات یک حرف‌هایی بزند که ذهن مردم و جامعه را از اصل ماجرا به جا‌های دیگر منحرف کند بصورت جدی در جهت حل نمودن مشکلات اقتصادی مردم تلاش نماید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar