سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۴۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۳۸: ۰۹
کامران اصغری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه اعتقاد به اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی در بعضی دستگاهها وجود ندارد ، گفت: همگرایی با ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در همه دستگاهها باید مورد توجه قرار گیرد و راهکارها در کارگروههای تخصصی بررسی شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، مدیرکل تعاون مازندران با تاکید برهمراهی دستگاهها برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: متاسفانه اعتقاد برای اجرایی شدن این سیاست ها در برخی دستگاهها وجود ندارد.

کامران اصغری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه  اعتقاد به اجرایی کردن سیاست های  اقتصاد مقاومتی در بعضی دستگاهها وجود ندارد ، گفت: همگرایی با ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در همه دستگاهها باید مورد توجه قرار گیرد و راهکارها در کارگروههای تخصصی بررسی شود.

وی ادامه داد: همراهی کارشناسان با مدیران دستگاهها باید به گونه ای باشد که موانع و مشکلات تحقق سیاست ها را به خوبی روشن سازد.

اصغری  به سیاست های  ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی در بخش تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اشاره و  تصریح کرد: در این حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمام تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت های موجود برای توسعه  اقتصادی و رونق در بخش کسب و کار انجام خواهد داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ابراز امیدواری کرد: ضمانت اجرایی  تصمیماتی که در  ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران  گرفته می شود مورد نظر قرار گیرد تا مدیران دستگاهها در بیان موانع موجود و رفع آن بیشتر تلاش کنند.

وی به صدور بخش نامه ها اشاره کردو بررسی آن را با دیدگاه کارشناسی خواستارشدو  خاطر نشان کرد: باید به بدنه اجرایی و کارشناسی فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان تاکید بیشتری شود تا مسائل  با نگاه کارشناسی عملیاتی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar