سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۴۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۰۶: ۱۶
امام‌جمعه ازنا:
امام‌جمعه ازنا گفت: همه دستاوردهای دولت باید اعلام شود تا خروجی آن وحدت و خودباوری و امید در جامعه باشد.


به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان؛ علی سپهوند ،امام‌جمعه ازنا در جمع شورای اداری فرمانداری ازنا ضمن خیرمقدم به اعضای ستاد هماهنگی دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر برای بازخوانی اهداف انقلاب است و دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین شود.

وی افزود: باید قبل از انقلاب و بعد از انقلاب باهم مقایسه شود تا مردم دستاوردهایی انقلاب را بداند.

امام‌جمعه ازنا عنوان کرد: باید ما دستاوردهای دولت را که تلاش می‌کنند به مردم توضیح دهیم و هر دولتی یک سری برجستگی‌هایی دارد و در بخش‌های هم دارای ضعف های است و ما به‌عنوان تبیین‌کننده نظام باید برجستگی‌ها دولت را نشان دهیم.

وی با اشاره به رعایت انصاف در انتقاد به دولت بیان کرد: باید نقاط مثبت دولت را باانصاف و عدالت ان را اعلام کنیم و با انتقاد سازنده یک خودباوری و وحدت را بین مسئولین ایجاد کنیم و توقع داریم همه مسئولین در این راه بسیج شوند تا کارها به‌خوبی پیش رود.

سپهوند خاطرنشان کرد: همه دستاوردهای دولت باید اعلام شود تا خروجی آن وحدت و خودباوری و امید در جامعه باشد.

فرماندار ازنا مهندس محمد محمدی نژاد ضمن خیرمقدم به اعضایی ستاد دهه فجر اظهار داشت: یکی از ایامی که برای کشور ما اهمیت دارد بزرگداشت دهه فجر است که باید مردم به صحنه بیایند تا فضای کشور را به نفع خود و انقلاب هدایت کنند.

وی افزود: در دروان قبل از انقلاب همه جشن‌ها مختص به شاه بود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که در فرمایشات امام (ره) جشن دهه فجر بسیار اهمیت دارد و یکی از واجبات است.

محمدی نژاد عنوان کرد: در روزهایی اخیر یک سری از مردم با آشوب‌طلبی می‌خواستند کشور را ملتهب کنند که مردم در پاسخ به این فعالیت‌های درصحنه وارد شدند و بر اقدامات ترامپ مشت محکمی بر دهان یاوه‌گوی آن‌ها زدند.

وی با اشاره به جشن دهه فجر بیان کرد: باید همه دستگاه‌ها و مسئولین اداری مراسم جشن امسال را هر چه باشکوه‌تر برگزار کنند تا مردم باید قدر این درخشش و امنیت که به برکت انقلاب است را بدانند.

فرماندار ازنا ضمن تأکید بر تناسب برنامه خاطرنشان کرد: باید مراسمات تأکید بر دستاوردها نظام و وحدت و آرامش داشت باشد تا از سو استفاده برخی افراد سودجو جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد : باید همه دستگاه‌ها به خانواده شهدا سرکشی کنند و یک وظیفه است که بر دوش ماست که از خانواده شهدایی دستگاه‌ها مختلف تجلیلی به عمل آید.
محمد محمدی نژاد اظهار داشت: در حوزه روستایی باید بخشداری و دهداری متناسب با برنامه‌ها شهرستان با بسیج و خانه بهداشت برنامه‌ها خود را برگزار کند و بین روستاها مسابقه بومی و محلی را انجام شود

وی افزود: طرح‌های که از قبل آمده‌اند با مدیرکل دستگاه‌های مختلف و استاندار محترم هماهنگی‌های خواند شد و می‌تواند دستگاه‌های مختلف اگر طرحی دارند از این فرصت استفاده کنند و آن را ارائه دهند.

وی با تأکید بر ابلاغ برنامه به دبیرخانه فرمانداری عنوان کرد: باید برنامه‌ها و سخنرانی‌هایی که می‌خواهد در سین برنامه باشد باید به دبیرخانه فرمانداری ابلاغ شود تا افرادی از این برنامه سو استفاده نکنند.

انتهای یپام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar