سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۴۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۲۶: ۱۶
مسئول بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی:
مسئول بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی بر انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه تاکید کرد و رسالت اصلی طلاب حوزه‌های علمیه را، تحلیل و تبیین به حق مسایل و حوادث اخیر نظام دانست.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ حجت الاسلام مجید فاطمی ارفع در جمع طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه تربت حیدریه افزود: وقت آن فرا رسیده برخی از حوزه‌های علمیه تکلیف خود را با نظام مشخص کنند، زیرا شرط استمساک به ولایت امیرالمومنین (ع) پشت کردن به طاغوت است و کسانی که داعیه دار مکتب اهل بیت (ع) هستند بلا استثنا باید آمریکا را سلطه گر و کفر طاغوتی قلمداد کنند.

وی بر انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه تاکید کرد و رسالت کنونی اصلی طلاب حوزه‌های علمیه را، تحلیل و تبیین به حق مسایل و حوادث اخیر نظام است عنوان و اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال اخیر برای رسیدن بر قله سعادت با موانع خرد و کلان مواجه بوده و تحلیل صحیح این موانع، می‌تواند راه را برای رسیدن به قله هموارتر کند.

فاطمی ارفع گفت: بر اساس پاره‌ای تحلیل‌های غلط برخی امروز در داخل کشور گمان می‌کنند دعوای ما با آمریکا سیاسی است و لذا این تحلیل نادرست باعث شده تا به دنبال راهکار‌های دیپلماتیک و میز مذاکره باشیم و حال آنکه این ایده و تفکر نیز با شکست مواجه شده است.

وی افزود: دعوای ما با آمریکا سیاسی نیست، بلکه مبنایی و ایدئولوژیک و مبتنی بر مبارزه با طاغوت است و لذا این تحلیل نیازمند تبیین و نهادینه شدن در حوزه‌های علمیه و سطح جامعه است.

فاطمی ارفع امروز همچنین گفت: این مبارزه از عرصه فیزیکی به جنگ نرم و عملیات روانی تبدیل شده و اکنون ۱۵۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان با دو محور حمله به اعتقادات و باور‌ها و ارزش‌های دینی و نیز فحشا و بی بند و باری فقط برای جمهوری اسلامی ایران بصورت ۲۴ ساعته در حال تولید فیلم‌ها و مستندات مختلف هستند.

وی در ادامه افزود: امروز در برابر یک ابر قدرت پوشالی قرار گرفیتم و اگر می‌بینیم در حال دست و پا زدن است و به هر ریسمانی چنگ می‌زند، تنها به خاطر آن است که فاصله نابودی اسراییل توسط انقلاب اسلامی به دقیقه و ثانیه رسیده است.

فاطمی ارفع گفت: بر همین اساس اگر داعش را در عراق و سوریه بوجود آوردند فقط برای از بین بردن نظام اسلامی بود تا بتوانند با سرنگونی حکومت‌های غرب آسیا، امنیت را برای رژیم نامشروع صهیونیستی تامین کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar