سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۴۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶- ۳۲: ۱۷
اجرای آثار بخش مرور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم در مجتمع تجاری فرهنگی ستاره باران تبریز به روز سوم رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، سومین روز اجرای آثار بخش مرور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم با حضور هنرمندان و شهروندان تبریزی در مجتمع تجاری فرهنگی ستاره باران برگزار شد.
این مجتمع میزبان علاقه مندان به نمایش خیابانی "نئنییم نئجه ائلییم " به کارگردانی خانم سعیده حامد و نمایش خیابانی "دانه های خوشبختی" به کارگردانی آقای حامد منافی بود تا بار دیگر بر علاقه مندی شهروندان تبریزی نسبت به هنر نمایش صحه گذاشته شود.
این دو نمایش به عنوان آثار برگزیده ادوار پیشین جشنواره تبریزیم، بار دیگر و در قالب مرور جشنواره تبریزیم، همزمان با سال ۲۰۱۸ در معرض دید شهروندان تبریزی قرار گرفتند.
در حاشیه برگزاری برنامه امشب که شامل دو نمایش و اجرای موسیقی عاشیقی بود، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن قدردانی از مشارکت اثر بخش بخش خصوصی و مجتمع های تجاری شهر در این اقدام فرهنگی، بر اثرگذاری فرهنگسازی به زبان هنر در زندگی مردم شهر و بهبود کیفیت زندگی شهری تاکید نمود.
آذرنیا تصریح کرد: هنر نمایش به عنوان هنری مردمی، این بار به دور از روند همیشگی اجرا در سالنهای نمایش به میان مردم آمده تا از مسائل و مشکلات شهری به زبان هنر با آنها سخن بگوید.
گفتنی است پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم به عنوان یکی از برنامه های اصلی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در استقبال از مسافران فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده و به شکلی طولانی مدت و در بازه زمانی حدود ۵ ماهه تا اردیبهشت ماه آینده میزبان شهروندان و علاقه مندان است.
همچنین در سومین روز اجرای بخش مرور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم، مجتمع تجاری فرهنگی ستاره باران شامگاه روز شنبه میزبان هنرمندان و شهروندان علاقه مند به هنر نمایش به ویژه نمایشهای خیابانی بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar