سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۵۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۶- ۱۴: ۱۲
«دفتر نشر معارف» منتشر کرد
زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شال در کتاب «بر مدار حرم» توسط دفتر نشر معارف منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج،کتاب «بر مدار حرم» زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شال کاری از گروه تحقیقاتی احیا توسط دفتر نشر معارف منتشر شد.

کتاب «بر مدار حرم» در سه فصل به زندگی و خاطرات شهید مرتضی کریمی شالی می‌پردازد. در این کتاب خاطرات اعضای خانواده، دوستان، همرزمان و فرماندهان از زندگی و فعالیت‌های این شهید می‌آید و کتاب با وصیت‌نامه و تصاویر دوره‌های مختلف شهید به پایان می‌رسد.

«جاذبۀ مرتضی خیلی زیاد بود. از پیرمرد هشتادساله تا بچۀ کوچک، همه را جذب خودش می‌کرد. با همه رفیق بود. بعد از شهادتش کسانی آمدند به خانۀ ما و از کارهای مرتضی ‌گفتند که باورش برایمان سخت است. نمی‌شناختمشان. می‌گفتند که شما نمی‌دانید مرتضی برای ما چه کار کرده. مرتضی بچۀ ما را از انحراف نجات داد. می‌گفتند مرتضی فقط مال شما نبوده، مرتضی برای همۀ ما بوده.»

«مرتضی روحیۀ انقلابی داشت، آدم محافظه‌کار و محتاطی نبود. کاری را که می‌گرفت، تا آخرش می‌رفت و انجام می‌داد. مرتضی شَمّ مدیریتی خوبی داشت. تفکر انقلابی داشت. کار که به او می‌سپردیم، لنگ نمی‌گذاشت. نمی‌گفت من گیر نیرو هستم، یا گیر پول و ابزار هستم. می‌رفت و کار را با تمام توان انجام می‌داد.»

کتاب «بر مدار حرم» زندگی شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شال در 176 صفحه با قیمت 10 هزار تومان توسط دفتر نشر معارف منتشر شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: