سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۵۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶- ۳۶: ۱۲
فیلم ساز عمار در گفتگو با «بسیج»:
بنی حمزه گفت: جشنواره عمار از لحاظ فرم و محتوا قوی تر شده و من از دوره ششم وارد شدم و می بینم که خیلی خیلی پخته تر شده و شاهد آثار قوی زیادی در بین فیلم سازان هستیم.

حیدر بنی حمزه فیلم ساز عمار در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: جشنواره عمار در طول این سالیان سیر خیلی خوبی داشته است.

وی افزود: جشنواره عمار از لحاظ فرم و محتوا قوی تر شده و من از دوره ششم وارد شدم و می بینم که خیلی خیلی پخته تر شده و شاهد آثار قوی زیادی در بین فیلم سازان هستیم.

فیلم ساز عمار تصریح کرد: عده ای سوژه اجتماعی را فقط این می دانند که مشکلات اقتصادی را نشان دهند و این جشنواره های دیگر نیز دیده می شود ما باید به سراغ عوامل برویم و ببینیم که چه عواملی باعث شده کودک کار و کارتن خواب ها ایجاد شود نه اینکه فقط تلخی ها را نشان دهیم.

بنی حمزه با اشاره به اثر خود با عنوان "نار و انار" گفت: این اثر در مورد مظلوم ترین شیعیعان جهان است که حتی در مورد اکران و ساخت هم مظلوم بود. وقتی اسم از تشیع می آید همه به یاد ایران و عراق و یمن می افتیم ولی در همسایگی ما در جمهوری آذربایجان شیعیان دوازده امامی هستند که علاقه مند به خط امام و رهبری می باشند و خیلی عجیب است که اینها تحت فشار هستند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar