سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۶۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶- ۵۶: ۱۰
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: ۶ نامه دعوت از تیم اقتصادی دولت برای حضور در دانشگاه شریف همچنان بی پاسخ مانده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ محمدیان مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، با توجه به نارضایتی‌ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی که مردم در کشور با آن‌ها مواجه هستند و ضرورت پاسخگویی در قبال این مسائل بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف ۶ نامه دعوت برای اعضای تیم اقتصادی دولت ارسال کرده، اما تاکنون هیچکدام از آن‌ها برای حضور در این دانشگاه اعلام آمادگی نکرده اند.

وی با بیان اینکه تاکنون با ارسال ۲ نامه از جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه شریف دعوت شده است، افزود: محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و امور دارایی و، ولی اله... سیف رئیس بانک مرکزی از دیگر اعضای تیم اقتصادی بودند که از آن‌ها برای حضور در دانشگاه شریف دعوت شده، اما تاکنون پاسخی نداده اند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به پاسخ دفتر معاون اول رئیس جمهور به دعوت نامه نخست بسیج دانشجویی این دانشگاه گفت: پاسخ دفتر معاون اول رئیس جمهور این بود که اگر این دعوت پیش از ۱۶ آذر و روز دانشجو انجام می‌شد احتمال حضور جهانگیری برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان وجود داشته است. در هر حال بسیج دانشجویی در نامه دوم خود ایام دهه فجر و یا روز مهندس را برای حضور جهانگیری در دانشگاه شریف پیشنهاد داده، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

محمدیان انعکاس صدای مردم و مطالبه خواسته‌های آن‌ها از مسئولین را وظیفه جنبش دانشجویی دانست و افزود: مسئولین برای پاسخگویی موظف به حضور در دانشگاه هستند.

وی اظهار کرد: پاسخگویی مسئولین نسبت به عملکرد خود در جمع دانشجویان وظیفه آن هاست نه لطف آن‌ها.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar