سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۷۷۱۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶- ۴۱: ۱۴
یادداشت/ حامد پاک سرشت
در بخشی از این یادداشت آمده است: بعد از فروکش کردن ناآرامی ها و جداشدن صف دریای مردم از غرض ورزانی که دغدغه به حق مردم نسبت به اوضاع بد اقتصادی را محل سوءاستفاده قرار داند، به نظر باید با عینکی تمیز و به مراتب مجهزتر به نظاره وقایع اقتصادی پرداخت که برای نمونه ندیدن تجمع ۲۵ نفر از کارگران اخراجی گروه تولیدی «a.s» که ۷ دی ماه در مقابل استانداری تجمع کرده بودند، بی‌مناسبت نباشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ حامد پاک سرشت فعال دانشجویی در باب وقایع اقتصادی، طی یادداشتی نوشت:

بعد از فروکش کردن ناآرامی ها و جداشدن صف دریای مردم از غرض ورزانی که دغدغه به حق مردم نسبت به اوضاع بد اقتصادی را محل سوءاستفاده قرار داند، به نظر باید با عینکی تمیز و به مراتب مجهزتر به نظاره وقایع اقتصادی پرداخت که برای نمونه ندیدن تجمع ۲۵ نفر از کارگران اخراجی گروه تولیدی «a.s» که ۷ دی ماه در مقابل استانداری تجمع کرده بودند، بی‌مناسبت نباشد. 

بنگاهی که در بین عامه مردم به تیم بسکتبالش شناخته‌تر است تا به محصولاتش و مضافا به این بخش، مدیرانی را نیز باید اضافه کرد که ورزش حرفه‌ای فارس و موفقیت این مقوله را به جد دنبال می‌کنند!!!

گروه تولیدی لوله «a.s» که در سال 1374 با تولید لوله سبز قدم به عرصه تولید نهاد و عنوان اولین تولید کننده لوله سبز را در  ایران نصیب خود کرد، متشکل از شرکت آبفشان ساحل شیراز، شرکت نفیس پلیمر و شرکت آدلین صنعت می‌باشد و در مسیر حرکت خود، نوآوری‌های متعددی را به ثمر نشانده است.

بنگاهی تولیدی که حدود 25 نفر از کارکنان اخراجی‌اش برای مطالبه حقوق معوق خود در مقابل استانداری فارس حضور یافتند و خواستار رسیدگی مسئولان ذی ربط به این موضوع شدند. 

گروه تولیدی که به اذعان یکی از کارگران اخراجی‌اش، حدود 100 نفر از کارکنان این شرکت اخراج شده و مطالبات برخی از آنها از حدود پنج سال گذشته تاکنون پرداخت نشده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar