سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۷۶۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶- ۰۵: ۱۶
آئین تکریم و معارفه معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد.

«طاهری» معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همدان شدبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، در مراسمی با حضور شورای اداری و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان «علی طاهری» عضو هیأت علمی گروه زبان و ادبیات عربی  دانشگاه آزاد اسلامی همدان به‌عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در آئین تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید دانشجویی و فرهنگی واحد همدان با قدرانی و تشکر از زحمات علی‌اکبر حائری موحد اظهار داشت: حائری یکی از کسانی است  که از ابتدای انتصاب بنده به‌عنوان رییس دانشگاه تاکنون، در همه حال کمک‌حال و بازوی قوی مدیریتی دانشگاه بوده و از یاران دانشگاه آزاد اسلامی همدان و از شخصیت‌های برجسته استان همدان است.

سعید جامه بزرگی افزود: با وجود آنکه حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی یکی از پر چالش‌ترین بخش‌های دانشگاه است، وی با گردهم‌آوری یک تیم کاری منسجم و پویا، امور محوله را با توفیق کامل به انجام رسانده به‌نحوی‌که واحد همدان در حوزه دانشجویی و فرهنگی جزو موفق‌ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی بیان کرد: در طی این سال‌ها حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی همواره بیش ازآنچه که در پیش‌بینی‌ها بود هزینه کرده است و البته این به دلیل اهمیتی است که حوزه فرهنگ در نگاه آقای حائری داشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان دلسوز بودن را از خصایص بارز معاون سابق فرهنگی و دانشجویی بیان کرد و افزود: حائری موحد همچون پدری دلسوز و یاوری حقیقی در رأس مجموعه‌ی دانشجویی و فرهنگی واحد همدان با تمامی همکاران این حوزه یک مجموعه موفق را به وجود آورد به‌نحوی‌که در مباحث درآمدزایی در واحد همدان، معاونت دانشجویی و فرهنگی مهم‌ترین و بیشترین سهم را ایفا نموده است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: