سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۷۸۴۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶- ۱۵: ۱۰
رییس مجمع کانون های فرهنگی استان زنجان:
از شاخصه های اصیل حضرت زینب(س) انقلابیگری ایشان بود که پیام رسانی بعد از انقلابیگری آن حضرت شروع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رییس مجمع کانون های فرهنگی استان زنجان در مراسم فاطمی باشیم به مناسبت جشن میلاد باسعادت حضرت زینب(س)برگزار شد، گفت: زینب وار بودن و فاطمی بودن یکی از جملات مستحب در به کار گیری امربه معروف می باشد.

 سید احمد موسوی با اشاره به یکی از شاخصه های اصلی حضرت زینب(س) افزود: از شاخصه های اصیل حضرت زینب(س) انقلابیگری ایشان بود که پیام رسانی کربلا بعد از انقلابیگری آن حضرت آغاز شد.

 وی با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی دشمنان جمهوری اسلامی ضربه زدن از طریق اقتصاد و ضعف معیشت مردم است، اظهار داشت: برای متزلزل کردن افکار عمومی؛ هدف دشمنان نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته است.

 رییس مجمع کانون های فرهنگی استان زنجان به مهم ترین هدف جنگ نرم اشاره وتصریح کرد: مهمترین حرکت ضعف اطلاعاتی افراد مذهبی می باشد که با تقویت اطلاعات و آگاهی، می توان پیروز میدان جنگ نرم شد.

 سید احمد موسوی گفت: وقتی ارزشها تبدیل به ضد ارزش شده و ضدارزش تبدیل به ارزش شود، انسانیت به سمت مادی گرایی سوق پیدا می کند.

 وی با اشاره به تعداد محدود کشور های فارسی زبان در جهان افزود: علیرغم تعداد محدود کشورهای فارسی زبان در دنیا، مثل ایران، افغانستان و تاجیکستان، شبکه فارسی زبان متعددی در ماهواره برای مقابله با ارزشهای اسلامی فعالیت می کنند.

 رییس مجمع کانون های فرهنگی استان زنجان با بیان اینکه برنامه های ماهواره ای تیشه به ریشه انقلاب و نظام می زند، تصریح کرد: افراد متدین می توانند با مطالعه، در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

 سید احمد موسوی با اشاره به اینکه انقلابیگری و دفاع از انقلاب تا پای جان است، گفت: موفقیت های انقلاب اسلامی به پاس خون شهدا و جوانان این مرز و بوم می باشد .

 وی با اشاره به سی هزار شهید انقلاب اسلامی ایران گفت: مردم باید ضمن حفظ اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، نسبت به مسؤلین مطالبه گر باشند.

 رییس مجمع کانون های فرهنگی استان زنجان افزود:امیدواریم که شعار فاطمی بودن و زینبی بودن و انقلابی گری در کشور اسلامی ایران با عزت حس شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar