سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۱۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶- ۰۷: ۰۹
با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه؛
با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سنقر، با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

 

 

یاور محمدی در این جلسه اظهار داشت : تسهیلات اعطایی برای طرح های خارج از مناطق شهری و در محدوده روستاها از 500 میلیون تا 150 میلیارد ریال با نرخ بهره 6 درصد و برای طرح های اشتغال فراگیر در محدوده شهری با نرخ بهره 18 درصد که با احتساب پرداخت یارانه، نرخ بهره تمام شده آن 9 درصد می باشد.

 

 

وی همچنین بهره گیری از تسهیلات مشاغل خانگی از 50 تا 200 میلیون ریال با بهره 4 درصد را از دیگر ظرفیتهای اشتغالزایی در شهرستان ذکر کرد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: تا کنون تعداد 58 طرح  در این طرح با اعتبار حدود 77 میلیارد ریال با ظرفیت اشتغالزایی 135 نفر به کمیته فنی اشتغال استان معرفی شده که تا کنون بین 6 تا 7 درصد آن پیش پذیرش شده است.

 

 

محمدی از ایجاد اشتغال بیشتر از تعداد تعهد شده در سالجاری توسط دستگاههای اجرایی سنقرو کلیایی خبر داد و گفت:تعداد اشتغال تعهد شده 1303 نفر بوده که تا کنون برای 1692 نفرتوسط دستگاهها اشتغال ایجاد شده و در سامانه رصد به ثبت رسیده است.

 

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه هم با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید در پرداخت تسهیلات فقط جذب تسهیلات نیست بلکه بایستی خروجی آن ایجاد اشتغال باشد گفت: در برنامه اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و مشاغل خانگی بیش از 2 هزارمیلیارد ریال سهم استان است که اطلاع رسانی توسط دستگاههای مختلف در مناطق شهری و روستایی در خصوص مزایای استفاده از این طرح ضروری می باشد.

 

 

یاوری فعالیت کمیته مهارت با محوریت سازمان فنی و حرفه ای در راستای مهارت آموزی در بین روستائیان را مورد تاکید قرار داد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar