سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۲۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶- ۱۱: ۰۶
فرمانده بسیج شهرستان فارسان در گفتگو با بسیج:
الهام اسکندری گفت: با توجه به اینکه اهمیت اشتغال زنان عشایر در بهبود اقتصاد خانواده است از اینرو باید چالشهای اشتغال و درآمدزایی زنان عشایر رفع شود .

الهام اسکندری فرمانده بسیج شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: با توجه به اینکه اهمیت اشتغال زنان عشایر در بهبود اقتصاد خانواده است از اینرو باید چالشهای اشتغال و درآمدزایی زنان عشایر رفع شود .

وی با بیان اینکه  زنان عشایر در زمینه تولید محصولات لبنی و صنایع دستی فعالیت خوبی را دارند افزود: از جمله مشکلاتی که در اقتصاد جامعه عشایر وجود  دارد شرایط از تولید تا بازار است که موجب شده است سطح تولیدات زنان کاهش داشته باشد. این در حالی است که تولید وظیفه سنگین زنان عشایر است.

این فرمانده بسیج بیان داشت:  انزوای جغرافیایی مناطق عشایری، عدم حمایت دولت و مسئولین و تغییر سبک زندگی عشایر و سایرین و گرایش به مصرف تولیدات صنعتی موجب مشکلات تولیدی و کاهش سطح تولیدات زنان شده است.

اسکندری خاطرنشان کرد: مشکلات تولیدی و کاهش سطح تولیدات زنان عشایر تعاملی است که پیامد منفی تنزل جایگاه اقتصادی زنان عشایر را به دنبال دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar