سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۲۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶- ۱۹: ۲۲
فرمانده سپاه شهرستان سراوان:
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: یکی از عرصه های بی نظیر انقلاب اسلامی، عرصه دفاع و قدرت بازدارندگی نظامی جمهوری اسلامی ایران است
سرهنگ پاسدار محمد پودینه در گفت و گو باخبرنگار بسیج از سراوان، ورود به دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را به آحاد مردم کشور به ویژه مردم سراوان که همچنان پس از گذشت این مدت و با توجه به چهل سالگی انقلاب، پای آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی هستند و به استقلال، عزت و اقتداری که ایران اسلامی در پرتو انقلاب به رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری پیدا کرده، افتخار می‌کنند، تبریک گفت.
وی افزود: انقلاب اسلامی دستاورد‌های زیادی در تمامی حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، دفاعی، اجتماعی و علمی داشته است که در نوع خود بی نظیر است.
فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: احیای اسلام ناب، تحول روحی، معنوی و اخلاقی در مردم، شکست ابهت ابر قدرت‌ها به ویژه آمریکا، دفاع از مظلومین به ویژه مردم مظلوم فلسطین و سایر مظلومان عالم از جمله ویژیگی‌های منحصر به فرد انقلاب اسلامی است.
سرهنگ پودینه ساخت انسان‌های آگاه، با معنویت و بصیر و همچنین رشد فوق العاده مراکز علمی به ویژه حوزه‌های علمیه، تربیت و فارغ التحصیل شدن هزاران تحصیل کرده، تربیت انسان‌های مومن، متعهد و عالم دینی و پیشرفت در سایر رشته‌های علوم طبیعی و هسته‌ای را از مهم‌ترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی ایران بیان کرد.
وی گفت: یکی از عرصه‌های بی نظیر انقلاب اسلامی، عرصه دفاع و قدرت بازدارندگی نظامی جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده سپاه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: در دهه فجر امثال سپاه سراوان همگام با سایر نهاد‌های حکومتی جمهوری اسلامی ایران و ستاد دهه فجر، برنامه‌های متنوعی را همچون برنامه‌های بصیرت افزایی و روشنگری با حضور در مدارس و مراکز علمی، نشست‌های بصیرتی، صبحگاه مشترک یگان‌های مستقر در سراوان و افتتاح پروژه‌های عمرانی و زیر ساختی را پیش بینی کرده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: