سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۲۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶- ۰۹: ۰۶
رئیس شورای اقتصاد مردمی بسیج در گفتگو با «بسیج»:
افسار گسیختگی اقتصادی هم به تولید ملی ضرر میزند و هم باعث می شود تا نسل‌های آینده به دلیل نابخردی ها در بحران و خطر قرار گیرند.

محمد هاشمی رئیس شواری اقتصاد مردمی بسیج در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج درباره افزایش نرخ رشد واردات  عنوان کرد: به دلیل نبود ریز بینی‌های دقیق از سوی مسئولین و دولت مردان و همچنین عدم استفاده از نیرو‌های جوان و کارآمد، اقتصاد ایران دچار افسار گسیختگی میان همه صنعت ها، زیرساخت‌ها و به طور کلی چرخه گردش اقتصاد شده است. این افسار گسیختگی هم به تولید ملی ضرر میزند و هم باعث می شود تا نسل‌های آینده به دلیل نابخردی ها در بحران و خطر قرار می گیرند.


وی در بیان مهم ترین دلایل افزایش واردات گفت: ماده، تبصره و قانون به گونه های نیست که از واردات جلوگیری کند بلکه ایناها بالعکس اتفاق افتاده است. به گونه ای که قوانین در صادرات و بخش تولید به قدری دست اندازی می کنند که هیچ کس امیدی به تولید و صادرات محصولات ندارد و این تفکر حتی در کارخانه‌های بزرگ تولیدی هم رخنه کرده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar