سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶- ۱۷: ۱۵
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ بسیجی و روحیه خستگی ناپذیر نیاز دارد و مشکلات معیشتی مردم با تقویت روحیه بسیجی مسئولان قابل حل است.

محمداسماعیل سعیدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، با بیان اینکه باید برای ایجاد روحیه امید و تقویت خودباوری در بین مردم با تکیه بر توان داخلی و با روحیه بسیجی به جنگ با مشکلات برویم، افزود: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ بسیجی و روحیه خستگی ناپذیر نیاز دارد.

وی تاکید کرد: در شرایط تحریم های استکبار جهانی که هدفش، براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است، می توان با داشتن مسئولان بسیجی در جهت رفع مشکلات مردم اقدام و عمل به موقع انجام داد.
سعیدی با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی مردم با تقویت روحیه بسیجی مسئولان قابل حل است، ادامه داد: حل مشکلات کشور تنها از طریق بهکارگیری روحیه جهادی و بسیجی امکانپذیر است و باید مسئولان، چنین روحیه ای را در خود تقویت کنند و با تکیه به توان داخل کشور، باعث ایجاد اشتغال و خودآفرینی در کشور بشوند.

 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar