سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۳۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶- ۱۵: ۱۷
دکتر زارعی در همایش کودتا شناسی در چلّه انقلاب ایرانیان:

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیچ اساتید کشور؛ بنقل از فارس، دکترمجتبی زارعی با شرکت در اجتماع مردمی گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در مسجد ابوذر تهران با عنوان «کودتا شناسی در چلّه انقلاب ایرانیان »، اظهار داشت: چهل سالگی نظام سیاسی ایرانیان در برابر عمر سیصد سالگی نظامات غرب در اروپا و آمریکا، سنّ قابل توجهی نیست و این ادعا که انقلاب اسلامی ایران در این چهل سال چه کرد نوعی فرار به جلوی غرب‌زدگان است.

وی ادامه داد: ایران به یک تعبیر قریب به صد سال در اختیار دولت‌های بیگانه روس، انگلیس و آمریکا بود و اگر غرب دست از توطئه و کودتاهای زنجیره‌ای و ترورها و تحمیل جنگ بر ایران می‌کشید اکنون انقلاب اسلامی به صورت کامل مدل اسلامی خود را در ایران محقق می‌کرد. 

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به شورش‌ها و کودتاهای گوناگون دوران صدر انقلاب اسلامی، گفت: بی‌عرضگی دولت موقت تکنوکرات‌ها باعث شد غائله‌ها و شورش‌های مختلف در کردستان برپا شود، حزب جمهوری خلق مسلمان در آذربایجان شکل گیرد، جنبش خلق عرب در خوزستان به وجود آید، درگیری‌های فارس و بلوچ در سیستان و بلوچستان و نزاع ترکمن‌ها در شمال کشور مهندسی شود که بعدها پس از فتح لانه جاسوسی معلوم شد سرنخ همه این‌ها در دست غربی‌ها است.

دکترزارعی ادامه داد: بمب گذاری‌ها و آدمکشی‌ها و ترورهای گروهک‌های فرقان، سازمان منافقین، چریک‌های فدایی خلق برنامه دیگری برای زمین‌گیر کردن شعاع انقلاب ایرانیان بود که ایرانیان آن را پشت سر گذاشتند.

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس با ذکر برخی از کودتاهای روسی و آمریکایی از جمله کودتای نوژه و کودتا علیه نظام اسلامی در بیت مرحوم منتظری گفت: کودتاها هم نتوانست رابطه بین ایرانیان را در این انقلاب نوپا متزلزل کند، به همین دلیل غرب تلاش کرد به صورت مستقیم وارد جنگ با ایرانیان شود و برای این کار قریب به ده سال از عمر انقلاب نوپای ایران صرف دفاع از کشور و رفع تجاوز اشغالگران شد.

وی خاطرنشان کرد: این عمر کمی نیست، با مرور این زمان‌ها معلوم می‌شود که چرا هنوز دولت ایران  و جامعه ایران به صورت کامل اسلامی‌نشده است چون ما بهترین سال‎هایی که باید صرف ساختن کشور می‎شد، مشغول دفاع مشروع از خود بودیم.

رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: آمریکایی‌ها با تجهیزات کامل نظامی با نیروی مخصوص ( دلتا ) وارد صحرای طبس شدند، ایرانیان در جنگ تحمیلی با نماینده غرب و شرق (صدام ) از قریب به بیست ملیت اسیر جنگی گرفتند، به یک آمار 55 کشور به حزب بعث کمک‌های تخصصی و لجستیکی و مشاوره‌ای دادند، بد عملی‌های دولت موقت را در اینجا دیگر قل لیبرال‌ها یعنی بنی‌صدر کامل کرد، به اسم این که جنگ تخصص می‎خواهد مردم را علیه متجاوزان مسلح نکردند تا این که کار به دست امام و قاطبه ایرانی‎ها افتاد و پی‌درپی پیروزی آفرید، نهضت آزادی و لیبرال‎ها مردم را تنها گذاشتند اما مردم کار را بدست گرفتند و خرمشهر و بستان را آزاد کردند و محاصره آبادان را شکستند.

دکترزارعی تصریح کرد: دشمن بعد از ناامیدی از جنگ‌های مستقیم و نیابتی به جنگ‌های فرهنگی و نرم روی آورد، دولت‌های مرحوم هاشمی و خاتمی در این مسیر مورد دستبرد غربی‌ها قرار گرفت و مهندسی افکار دولت مردان بعضا به دست غربی‌ها افتاد، انقلاب اسلامی را درگیر تبارگرایی و اشرافیت‌زدگی کردند، دولت سالاری کردند و مردم سالاری و دین سالاری جای خود را به مدیر سالاری داد، شهروند درجه یک و دو درست کردند از خط امام دور شدند و بانک‌ها را رقیب مردم کردند.

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس ادامه داد: بانک که باید تسهیل‌گر باشد رقیب مردم شد، اخلاق جدیدی را رشد دادند، کم‌کم علیه مقدسات صحبت کردند و گفتند شهادت حسنین علیهم السلام نتیجه خشونت نبی‌مکرم اسلام و امیرالمومنین علیهم السلام بود، دولت پسا اصلاحات هم که نور امید دمیده بود پس از دولت نهم، در دولت دهم به انحراف رفت و کشور در دوران 88 به بعد شاهد شرایطی جدید شد که خودشان اعتراف کردند که طرح تقلب، نه طرحی واقعی که اسم رمز شورش و براندازی و حسادت و دشمنی با جایگاه ولایت امری امام خامنه‌ای بود.

وی گفت: این موضوع در فتنه 96 هم ادامه یافت، مرحله‌ای پیشرفته از یک کودتای واقعی اما ناقص الخلقه شد، فتنه‌ای که نارضایتی اجتماعی اسم رمز کودتای واقعی علیه اسلامیت ایرانیان بود.

رئیس سازمان بسیح اساتید در تشریح پشت پرده این کودتای پیشرفته گفت: دولت منظورم غالب دولت‌های پس از انقلاب است، هنوز اسلامی نیست، جامعه هنوز اسلامی نیست، هنوز طعم یک دولت اسلامی را ایرانیان کاملا نچشیده‌اند اما گروهک آدمکش نفاق و جریان بدنام سلطنت‌طلب، بد عملی‌ها و بی‌عرضگی‌ها‌ی برخی کارگزاران در دولت‌ها را به حساب انقلاب اسلامی می‌گذارند.

دکترزارعی ادامه داد: آن‌ها به این موضوع هم اکتفا نمی‌کنند و نهایتا می‌خواهند بگویند باید اسلام را کنار گذاشت، حجاب را کنار گذاشت، محرم و صفر و فاطمیه را کنار گذاشت و به پیشرفت رسید، این توطئه را در شرایطی انجام می‌دهند که ایرانیان و امام جامعه در پناه اسلام به پیشرفت رسیدند، شهید کاظم آشتیانی‌ها، تهرانی مقدم‌ها، شهریاری‌ها، شهدای علم و پیشرفت‌اند اما دشمن نگذاشت و قصد دارد نگذارد برکات انقلاب ایرانیان و تئوری ولایت فقیه ملموس شود.

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: دشمنان سعی می‌کنند با تحریم و ترور و آشوب و بدبینی نسبت به انقلاب، اسلامیت ایران را از این سرزمین دور کنند، زمانی دست به این کارها می‎زنند که ایرانیان به دریای مدیترانه راه پیدا کردند، پاکدستی شخصی و خانوادگی، علم باوری و عقلانیت و حکمت و مردم‌گرایی و اسلام مداری بزرگترین سرمایه اجتماعی امام خامنه‌ای برای پیشرفت ایران است.

وی اظهار داشت: قوه مجریه، قوه قضائیه و قوه مقننه باید مطابق با فرامین حکومتی امیرالمؤمنین علی علیه السلام مردم‌داری را در رأس اولویت‌های خود قرار دهند، از ایجاد رانت‌ها و امتیازطلبی‌ها قاطعانه جلوگیری کنند، فرهنگ کار و تولید را رونق دهند و نسل جوان، مولد و مبتکر را محور حمایت‌های خود سازند و نهایتا مراقبت کنند که فلسفه اقبال و ذلت و ادبار دولت‌ها در فلسفه سیاسی امیرالمؤمنین جابجایی رضایت خواص و خشم توده‌ها است.

دکترزارعی یادآور شد: بر مبنای فلسفه سیاسی امام علی(ع) هرگاه مردم رضایت داشته باشند و خواص ناراضی باشند نباید اعتناء کرد اما عکس آن در یک جامعه اسلامی و دولت اسلامی علامت بدی است، انقلاب اسلامی آمده است از این فلسفه سیاسی مترقی مراقبت کند، لذا تا زمانی که ایرانیان با امام علی(ع) هستند و با پیامبر اکرم(ص) میثاق دارند، نمی‌توان علیه اسلامیت ایرانیان کودتا کرد ولی دشمن حسود که همه شکست‌های خود را از دیانت ایرانی‌ها متحمل شده بنا دارد کودتایی پیچیده را علیه اسلام تدارک ببیند و آن را از زندگی ایرانیان حذف کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar