سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۳۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶- ۲۲: ۱۴
مسئول طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان:
سرهنگ پاسدار محمد رحمانی خبر داد: تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌ها از پایین‌ترین سطح در پایگاه‌ها تا ستاد سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) این سپاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سرهنگ پاسدار محمد رحمانی مسئول طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان گفت: پیش از ظهر امروز(یک‌شنبه) تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال97 از پایین‌ترین سطح در پایگاه‌ها تا ستاد سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) این سپاه برگزار شد.

وی افزود: این جلسه در دو نوبت امروز(یک‌شنبه) و فردا(دوشنبه) برگزار می‌شود که برنامه‌ها از سطح پایگاه‌ها و حوزه‌ها جمع‌آوری‌شده و پس از تائید ستاد سپاه قدس گیلان جهت اجرا به نواحی ابلاغ خواهد شد.

سرهنگ رحمانی بیان کرد: نواحی نیز جمع‌بندی‌های نهایی را به معاونت طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان جهت ارسال به سازمان بسیج مستضعفین تحویل می‌دهد.

مسئول طرح‌، برنامه‌ومالی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: برنامه‌هایی که در راستای اعتلای بسیج هستند به قوت خود اجرا خواهند شد و بعضی از برنامه‌ها نیز محله محور و یا شهر محور هستند که به اقتضی نیازهای فرهنگی هر شهر و ناحیه به اجرا درخواهد آمد.

جلسه‌ی تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال97 سپاه قدس گیلان برگزار شد

جلسه‌ی تفاهم‌نامه‌ی برنامه‌های سال97 سپاه قدس گیلان برگزار شد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar