سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۴۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶- ۱۸: ۲۰
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: از 100 درصد ظرفیت صنعت در استان کرمانشاه فقط 30 درصد آن فعالیت دارد و اگر فکری به حال آن ها نشود آن ها نیز دچار مشکل می شوند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سیدقاسم جاسمی، در خصوص وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی آب و هوایی و سرمایی که در اکثر استان‌ها به ویژه استان کرمانشاه وجود دارد، چادرهای زلزله زدگان دچار مشکل بوده و آبگرفتگی‌ها نیز مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط سرما در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به گونه ای است که کودکان ممکن است جان خود را از دست بدهند و مادران نیز دچار افسردگی شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه دولت اقدامی را در خصوص تحویل گرفتن به موقع چغندر کشاورزان کرمانشاهی انجام نداد، افزود: ظرفیت تحویل گرفتن چغندر کشاورزان کرمانشاهی در استان، کارخانه های قند اسلام آباد غرب و بیستون است که باید چغندر کشاورزان به استان هایی مانند اصفهان تحویل داده می شد که اقدامی انجام نشده است.

 

جاسمی گفت: تا حد زیادی تحویل گرفتن چغندر کشاورزان استان کرمانشاه به تعویق افتاد که وزن چغندرها تحلیل رفت و از یک کیلو نیم به نیم کیلو رسید که این موضوع ضرر بسیار بزرگی برای کشاورزان است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کشاروزان استان کرمانشاه به هیچ جه رضایتمندی ندارند، گفت: بخشی از پول گندم و جو کشاورزان هنوز از سوی دولت پرداخت نشده و این موضوع سبب نارضایتی شده، دولت باید برای کشاورزان در سال آینده تدابیر لازم را بی اندیشد.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس بیان کرد: از 100 درصد ظرفیت صنعت در استان کرمانشاه فقط 30 درصد آن فعالیت دارد و اگر فکری به حال آن ها نشود آن ها نیز دچار مشکل می شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar