سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۴۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶- ۲۹: ۰۶
یک کارآفرین ممتاز بسیجی در گفتگو با«بسیج»:
امیری تاکید کرد: باتوجه به فرهنگ سازی گسترده‌ای که در خصوص خرید کالا ایرانی و حمایت از تولید کنندگان ایرانی انجام شد، خوشبختانه مردم رغبتی که برای خرید جنس ایرانی دارند، تولید کنندگان را امید وار کرده است.

شجاع امیری از کارآفرینان ممتاز بسیجی درسال ۹۵ گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، درباره تاثیر رکودی که بر روند پیشرفت کار تولید کنندگان می‌گذارد، گفت: قیمت امسال نسبت به سال گذشته تنزل پیدا کرد چراکه تولیدکنندگان مجبور هستند بخاطر شرایط خاصی که محصولاتشان دارند، آن را به فروش برسانند.

وی با بیان اینکه در بازار ایران خرید و فروشی کمتری انجام می‌شود اظهار داشت: جیب مردم خالی از پول است و به همین دلیل قدرت خرید مردم پایین می‌آید بنابراین بازار تمامی قشر‌ها مختل می‌شود چراکه گردش مالی رخ نمی‌دهد.

این فعال اقتصادی عنوان کرد: باتوجه به فرهنگ سازی گسترده‌ای که در خصوص خرید کالا ایرانی و حمایت از تولید کنندگان ایرانی انجام شد، خوشبختانه مردم رغبتی که برای خرید جنس ایرانی دارند، امیدواری و انگیزه را برای کارآفرینان و تولیدکنندگان ایجاد می‌کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar