سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۴۳۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۲۸: ۰۶
مشاور علمی سردار نقدی در گفتگو با «بسیج»:
کفایتی عنوان کرد: بسیج با کار‌های دانش بنیان و تولیدات مختلف در صنعت، نفس تازه‌ای به اقتصاد کشور داد که این مواردی ذکر شده از جمله اقداماتی بود که لشکر مخلص خدا انجام داده است.

محمد اسماعیل کفایتی مشاور علمی سردار نقدی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج درباره تاثیر گذاری بسیج در روند اقتصادی کشور گفت: کاری که بسیج در اقتصاد کشور انجام داده است، نوع نگاه و تغییر آن به موضوعات و مباحث اقتصادی کشور بود. بسیج با اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری به آن اشاره داشته است، توانسته کار‌های مهمی انجام دهد، که مهم‌ترین آن شکوفایی استعداد‌هایی بود که در حال حاضر در اقشار مختلف بسیج مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: بسیج با وام‌های بسیار ناچیز ۵ میلیونی تا ۳۰ میلیونی توانسته به طور متوسط بین سه تا پنج نفر کار و اشتغال ایجاد کند که یک کارنامه موفقی به حساب می‌آید. بسیج در سال ۹۴ بالغ بر ۱۰۰ هزار شغل ایجاد کرده که این آمار نشان دهنده توان و ظرفیت بالای این ارتش ۲۰ میلیونی است.

کفایتی تصریح کرد: بسیج با کار‌های دانش بنیان و تولیدات مختلف در صنعت، نفس تازه‌ای به اقتصاد کشور داد که این مواردی ذکر شده از جمله اقداماتی بود، لشکر مخلص خدا انجام داده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar