سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۴۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶- ۲۱: ۰۶
عضو بسیج کارگری در گفتگو با «بسیج»:
نریمانی گفت: نقش بسیج، روشنگری و تبیین موضوعات مختلف کشور خصوصا اقتصاد است که رهبری امسال را به این نام به مردم معرفی کرد.

نریمانی عضو فعال بسیج کارگری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج درباره تاثیر گذاری بسیج در گره گشایی اقتصادی کشور اظهار داشت: برای پرداختن به نقش بسیج در اقتصاد باید ابتدا یک تعریفی از اقتصاد مقاومتی داشته باشیم. اقتصاد مقاومتی برای کشور ایران یعنی ایران اول باید روند رو به رشد و بعد هم آسیب پذیری کمی داشته باشد. چراکه دشمنی کشور‌های دیگر با ایران و تحریم و مسائلی از این قبیل از جمله مواردی است که تکلیف اقتصاد کشور را روشن می‌کند.

وی افزود: بسیج نقش بی بدیل و ماندگاری در این جنگ، تحریم‌ها و در کل اقتصاد دارد. جنگی که ایران با دشمنان خود دارد همیشگی است فقط چهره اش عوض می‌شود حال که جنگ در حوزه اقتصادی کشور است. نقش بسیج، روشنگری و تبیین موضوعات مختلف کشور خصوصا اقتصاد است که رهبری امسال را به این نام به مردم معرف کرد.

نریمانی تصریح کرد: بسیج باید چالش‌های اقتصاد مقاوتی را پیدا کند. از جمله چالش‌هایی که می‌نوان برای آن بیان کرد، می‌توان تغییر باور مدیران، تغییر سبک زندگی، تبدیل سیاست‌های اقتصاد مقاوتی به اجرا و عملیاتی آن را نام برد. در آخر هم باید به این موضوع اشاره کرد که بسیج و دولت در موضوع بهبود اقتصاد کشور، همکاری و تعامل خود را حفظ کنند و دولت برای رسیدن به این مهم باید بسیج را حمایت کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar