سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۸۴۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶- ۵۵: ۰۸
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان:
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ویزیت رایگان مرکز توانبخشی سالمندان توسط پزشکان عضو بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد.

 به گزارش بسیج جامعه پزشکی خبرگزاری بسیج، عبدالوحید ملک آرا، لرستان اظهار داشت:  به مناسبت دهه مبارک فجر با مساعدت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان، موسسه تامین درمان بسیجیان استان و سازمان بهزیستی تیم پزشکی برای ارائه خدمات رایگان پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و توانبخشی به سالمندان اعزام شد.‎

وی افزود: این تیم پزشکی که متشکل از پزشک عمومی، دندانپزشک، ماما، پرستار، کارشناسان توانبخشی و داروخانه همراه با وسایل و تجهیزات پرتابل (سیار)دندانپزشکی موردنیاز برای ارائه خدمات درمانی رایگان به این عزیزان اعزام شد.

وی بابیان اینکه در این اعزام بیش از ۸۷ نفر در بخش‌های عمومی، مامایی و دندانپزشکی ارائه خدمت کردند افزود: تیم پزشکی براساس هماهنگی و برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده با ادراه کل بهزیستی استان برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به این افراد در این مرکز حضور پیدا کردند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: علاوه بر ویزیت رایگان، کشیدن و معاینه دندان و انجام فشارخون رایگان توسط کارشناسان مربوطه ارائه شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات خداپسندانه به این عزیزان ، بیان کرد: رسالت انقلابی بسیجیان جامعه پزشکی که حضور فداکارانه و مخلصانه ایشان در صحنه های انقلاب، جنگ و بحران ها و همینطور محرومیت زدایی زبانزد خاص و عام است . برخود فرض دیده اند در راستای خدمت رسانی به عزیزانی که دچار محدویت های جسمانی و اجتماعی هستند در حد توان کمک نمایند.

ملک آراگفت: در این روز سازمان بسیج جامعه پزشکی استان با همکاری درمانگاه شبانه روزی امام رضا(ع) خدماتی شامل متخصص داخلی، زنان و زایمان، پزشک عمومی،مامایی، داندانپزشکی و تزریقات به مدت یک روز به عموم مردم بصورت رایگان ارائه می دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar