سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۴۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶- ۲۰: ۰۶
مسئول سازمان بسیج کارگری در گفتگو با «بسیج»:
کریمی گفت: برنامه های متعددی همچون نشست های اخوتی داشته ایم که در این جلسات، مشکلات و چالش های میان کارگران و کارفرمایان تا حد زیادی با گفتمان و اندیشه مرتفع می شود.

محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، جامعه کارگری و کارفرمایان را جامعه هدف این سازمان خواند و گفت: ما از طریق برنامه های مختلف در تلاش هستیم تا از حقوق جامعه کارگری و کارفرمایی دفاع کنیم.

وی تصریح کرد: درهمین راستا برنامه های متعددی همچون نشست های اخوتی داشته ایم که در این جلسات، مشکلات و چالش های میان کارگران و کارفرمایان تا حد زیادی با گفتمان و اندیشه مرتفع می شود.

مسئول سازمان بسیج کارگری همچنین به مشکلات پیرامون جامعه کارگری اشاره کرد و گفت: مسائل مربوط به بیمه کارگری و مشکلات حقوقی قراردادها را می توان عمده ترین چالش پیرامون جامعه کارگری دانست که البته ما بر خود واجب می دانیم به صورت دقیق و حساب شده و با برنامه نسبت به کاهش این چالش ها اقدام کنیم. در این بین قطعا همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط لازم است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar