سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۴۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶- ۲۶: ۰۶
مسئول سازمان بسیج کارگری در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
کریمی گفت: در این جشنواره ما به دنبال این هستیم که با به نمایش گذاشتن اختراعات و ابداعات تخصصی کارگران نخبه و مستعد، فرصتی برای خودنمایی این عزیزان وجود داشته باشد.

محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، به برگزاری جشنواره شش گانه در استانها توسط این سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در این جشنواره ما به دنبال این هستیم که با به نمایش گذاشتن اختراعات و ابداعات تخصصی کارگران نخبه و مستعد، فرصتی برای خودنمایی این عزیزان وجود داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به گستردگی برنامه های بسیج کارگری گفت: عمده ترین فعالیت سازمان بسیج کارگری در سال های 95 و 96 برداشتن موانع تولید با بهره گیری از توان و ظرفیت هیأت های اندیشه ورز استانی بود که این هیأت ها ضمن بازدید و بررسی وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی، واحدهای در آستانه بحران را شناسایی کرده و با کمک اعضای شورای راهبردی و مسئولین استانی، راه را برای مرتفع کردن موانع هموار کنند.

مسئول سازمان بسیج کارگری تصریح کرد: البته این برنامه در حد بضاعت سازمان بسیج کارگری تاکنون پیش رفته که به لطف خداوند با همین بضاعت کم نیز توانسته ایم کارهای بزرگی در برخی استان‌ها انجام دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar