سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۵۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۳۰: ۰۶
مسئول بسیج مهندسین صنعتی آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
صادق پور گفت: عمده فعالیت بسیج مهندسین صنعتی در استان اذربایجان شرقی به اجرا و عملیاتی سازی برنامه ها و بخش نامه های ابلاغی صرف می شود.

صادق پور، مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهم فعالیت های بسیج مهندسین صنعتی گفت: عمده فعالیت بسیج مهندسین صنعتی در استان اذربایجان شرقی به اجرا و عملیاتی سازی برنامه ها و بخش نامه های ابلاغی صرف می شود.اما در این بین برخی از برنامه ها به صورت غیر ابلاغی و با توجه به موقعیت بومی استان و منقطه پیاده سازی می شود.اگر بخواهیم یک دسته بندی جامع در مورد اهم فعالیت های بسیج مهندسی داشته باشیم حدود 40 درصد برنامه ابلاغی و حدود 60 درصد آنها غیر ابلاغی است.

 انعقاد تفاهم نامه با شهرک های صنعتی/مشکلات قضایی واحدهای صنعتی حل و فصل شد

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای بین شرکت شهرک های  صنعتی استان آذربایجان شرقی و سازمان بسیج مهندسین صنعتی  افزود: بر همین اساس مهم ترین رکن برنامه های ابلاغی بسیج مهندسین احیای واحد های صنعتی ورشکسته و یا درحال ورشکستگی است.که به حول قوه الهی و به همت بسیجیان صنعتی در سطح استان اتفاقات خوبی رخ داده است بر همین اساس تفاهم نامه ای بین شرکت شهرک های  صنعتی استان آذربایجان شرقی و سازمان بسیج مهندسین صنعتی منعقد شد که عارضه یابی واحد های تولید و مشکلات آنها در بحث تولید حل و فصل شود.

مسئول بسیج مهندسی صنعتی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد:  از جمله کمک هایی که مجموعه ما داشته باید گفت که  برخی از واحدهای تولیدی در بحث امور قضایی با مشکلاتی مواجه بودند که بسیج مهندسین صنعتی با همت و مساعدت و استفاده از ظرفیت بسیج حقوق دانان و ارتباط با دادگستری استان این مشکلات را حل و فصل کرد. همچنین درحال پیگیری تشکیل دادگاه تخصصی واحد های صنعتی را با همکاری بسیج حقوق دانان هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar