سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۵۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶- ۲۲: ۰۶
مسئول بسیج مهندسی صنعتی استان آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
صادق پور گفت: شاید زمینه ها و بخش های فعالیت بسیج مهندسین صنعتی بسیار گسترده باشد از این رو یکی از مهمترین بخش ها و فعالیت های ما معرفی صنعت گران بسیجی به واحدهای تولیدی است.

صادق پور، مسئول بسیج مهندسی صنعتی استان آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهم فعالیت های بسیج مهندسین صنعتی گفت: شاید زمینه ها و بخش های فعالیت  بسیج مهندسین صنعتی بسیار گسترده باشد از این رو یکی از مهمترین بخش ها و فعالیت های ما معرفی صنعت گران بسیجی به واحدهای تولیدی است.

وی افزود: بسیج مهندسین  صنعتی با ظرفیت ای که دارد ضمن شناسایی واحد های تولیدی در صورت لزوم اگر مشکل و یا کمبودی وجود داشته باشد متخصصان آموزش دیده خود را به این واحدهای صنعتی معرفی می‌کند. در واقع یکی از مهمترین ماموریت های بسیج مهندسین تامین نیروی کار ماهر و خبره برای واحدهای صنعتی است.بر همین اساس طی سال ۱۳۹۶ حدود ۵۰۰ نفر است کارشناسان و نیروی کار خبره بسیجی به واحدهای صنعتی معرفی و مشغول به کار شدند.

تربیت 500 کارشناس خبره صنعتی در سال 96

مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان آذربایجان شرقی  خاطرنشان کرد: از دیگر محورهای فعالیت بسیج مهندسین صنعتی اصلاح الگوی مصرف است  که در این حوزه اقدامات ارزنده و ستودنی انجام شده است.بر همین اساس همایش های با موضوع اصلاح الگوی مصرف و با مشارکت سازمان های آب و برق منطقه برگزار کردیم از ظرفیت بسیج مهندسین صنعتی در جهت شبکه سازی اصلاح الگوی مصرف بهره مند شویم.خوشبختانه خروجی این فعالیت بسیار مثمر ثمر بود به گونه ای که بسیاری از فعالان اظهار داشتند که فعالیت های بسیج مهندسین صنعتی در راستای اصلاح الگوی مصرف قابل ستایش است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar