سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۸۵۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶- ۲۶: ۱۰
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امیدیه:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امیدیه در نامه‌ای به به احمدی شاهرودی نوشت: ورشکستی و افول دانشگاه آزاد نتیجه ۳۰ سال مدیریت فشل، سیاست‌زده و خانوادگی دوستانتان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ سیدمحمد طباطبایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امیدیه، در این نامه آورده است: «اخیرا در فضای مجازی نامه‌ای از حضرتعالی خطاب به ریاست هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی منتشر گردید. اینجانب بنای پاسخ نداشتم لکن به حکم کلام معصوم (ع) که می‌فرمایند: «مَا مِنْ مُؤْمِنٍ یُعِینُ مُؤْمِناً مَظْلُوماً إِلَّا کَانَ أَفْضَلَ مِنْ صِیَامِ شَهْرٍ وَ اعْتِکَافِهِ فِى الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ» برخود لازم دیدم در برابر ظلمی که در‌مکتوبه‌تان نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی و شخص ریاست محترم هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی روا داشته‌اید به دفاع برخیزم.

جناب آیت الله، شما را چه شده است که در برابر کنار گذاشته‌شدن از یک مسئولیت غیر اجرایی اینگونه عنان اختیار از کف داده اید؟ فیا الله و للحب الدنیا پناه برخدا از حب دنیا و حب ریاست وامارت.

جناب آقای احمدی، آیا کنار گذاشته شدن از یک مسئولیت غیراجرایی آن چنان اهمیتی دارد که خطاب به یکی‌از نیروهای ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی که جزو سابقون انقلاب هم می‌باشند، همان عبارتی را بگویید که حضرت سیدالشهدا (ع) نسبت به یزیدبن معاویه (علیهما الهاویه) بیان داشته‌اند؟

حضرت آیت الله، ای کاش علی الاسلام السلام را زمانی بر زبان می‌راندید که در جلسات هیات موسس و امنا به ریاست پیر و مرادتان آرزوی مرگ برای ارکان انقلاب می‌کردند. ای کاش زمانی علی الاسلام السلام گویان می‌شدید که دوستانتان میلیاردها تومان از شهریه دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی را در ستادهای انتخاباتی فتنه‌گر هزینه می‌کردند تا به نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کنند.

جناب آیت الله، ای کاش علی الاسلام السلام را آنگاه می‌گفتید که در دانشگاه‌های تحت امر رفقایتان در جشن‌ها و اردوهای مختلط، دختر ‌و پسر می‌زدند و می‌رقصیدند و به تمامی ارزش‌ها دهن کجی می‌کردند و دانشگاه آزاد شباهت‌های زیادی به تالارهای عروسی داشت و حضرتعالی و امثالتان که علاوه بر تصدی سمت‌ها، ملبس به لباس مقدس روحانیت نیز بودید، سکوت اختیار می‌نمودید که خدای ناکرده دوستانتان غمی به دل خود راه ندهند.

حضرت آیت الله، در‌مکتوبه‌تان بیان داشته‌اید عجیب است که ایشان بی‌اطلاع‌اند، لکن بدانید آن شخصی که بی‌اطلاع است شمایید که نمی‌دانید عزل و نصب اعضای هیات امنای استانی بنا بر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جز در یک مورد از اختیارات هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خارج است.

جناب احمدی در فراز دیگری از نامه‌تان متعرض سمت‌های ریاست محترم هیات موسس، بیماری و عدم آگاهی ایشان از امور شدید جناب ایت الله فاین تذهبون؟ چه شده که از دهان مبارکتان همان جملاتی بیرون می‌آید که ضدانقلاب و ناامیدان از قبضه دانشگاه آزاد بر زبان می‌رانند؟ کدام کثرت مشاغل؟ کدام بیماری؟ اگر زحمتی به خود بدهید و تحقیق نمایید متوجه می‌شوید اکثر مسئولیت‌های ریاست محترم هیات موسس و امنا، سمت‌های علمی و غیراجرایی می‌باشند.

جناب احمدی به حضرتعالی یادآور می‌شوم اگرهم دانشگاه آزاد اسلامی به زعم شما به سمت ورشکستی و افول می‌رود، نتیجه ۳۰ سال مدیریت فشل، سیاست‌زده و خانوادگی دوستانتان بوده که یادگار حضرت امام خمینی(ره) را به ورطه نابودی کشانده‌اند و اکنون نیز فرزندان انقلاب به روال همیشگی کمر همت بسته و وارد میدان شده تا خرابه‌های باقیمانده از دوران مدیریت دوستانتان را با روحیه انقلابی و ارزشی آباد کنند و ضعف‌های آقایان دوستانتان را در سی سال گذشته برطرف نمایند.

و کلام اخر آنکه حضرت آیت‌الله، ای کاش این همه دغدغه و تلاشتان جهت دفاع از به زعم خودتان آبروی ریخته شده‌تان به واسطه عدم تشکر سازمان مرکزی را در دفاع از آبروی انقلاب اسلامی داشتید آن‌گاه که سیل تهمت درباره اعدام‌های به حق منافقین کوردل را روانه پیکره نظام کرده بودند و حضرتعالی که آن زمان از صاحب منصبان قوه قضاییه بودید بنا به دلایلی که خود بهتر می‌دانید علی رغم اطلاعتان از مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی متاسفانه سکوت پیشه کردید و مانع لجن‌پراکنی ضدانقلاب نشدید.»

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar