سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۵۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶- ۴۶: ۱۹
‌آئین کلنگ زنی پروژه بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر سی سخت برگزار شد.
علی محمد احمدی ظهر چهارشنبه در آئین کلنگ زنی بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهر سی سخت افزود: با توسعه زیرساخت ها، شهر سی سخت می‌تواند از مهمترین زوم‌های گردشگری کشور باشد.

احمدی با بیان اینکه توسعه و بهبود زیرساخت‌های گردشگری شهر سی سخت ضروری است، ابراز داشت: ظرفیت‌های بالقوه گردشگری در بخش‌های مختلف این شهر محسوس است و با بهره گیری از این توانایی می‌توان به اشتغال زایی و رشد شهر سی سخت کمک کرد.

استاندار از اجرای عملیات چهارخطه کردن مسیر یاسوج به سی سخت خبر داد و ابراز داشت: همچنین توسعه زیرساخت‌های کشاورزی، گردشگری، ارتباطی و اقتصادی شهر سی سخت عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: پل سی سخت نیز با هدفگذاری مناسب در ساخت به عنوان نماد و مؤلفه گردشگری سی سخت خواهد بود.

احمدی با اشاره به کلنگ زنی پروژه بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر سی سخت، اظهار کرد: مردم ما لیاقت بهترین خدمات را دارد و با تاکید به دانشگاه علوم پزشکی این بیمارستان به شکل مدرن و با توجه به گردشگری سلامت عملیاتی می‌شود.

احمدی با تاکید بر دهه مبارک فجر گفت: در سطح نقاط مختلف استان پروژه‌هایی کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد و توسعه استان سرعت بیشتری خواهد گرفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar