سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۸۷۱۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۴
​جانشین بسیج دانشجویی شهرستان خاش:
پورزنجانی گفت: جمهوری اسلامی ایران نخستین انقلاب موفق سیاسی ـ اسلامی را به جهان عرضه کرد تا مسلمانان و ملت های تحت ستم در سراسر جهان بتوانند از ثمرات آن، بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، پژمان پورزنجانی، جانشین بسیج دانشجویی شهرستان خاش ضمن تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی منشاء تغییرات بزرگ در معادلات قدرت های جهانی بوده است.

وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دلایل متعدد، قدرت های استکباری را به تکاپو واداشت؛ این انقلاب بیش از هر چیز نشان داد که یک ملت حتی با دست خالی می تواند منشاء تغییرات بزرگ حتی در معادلات و محاسبات قدرت های جهانی شود.

پورزنجانی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی جنگ تمام عیار بین ایران و آمریکا را آغاز کرد اظهار داشت: جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام ایدئولوژیک٬ استکبارستیزی را در صدر امور خود قرار داد.

وی با اشاره به توطئه های آمریکا تصریح کرد: آمریکایی‌ها سعی کردند از همان اول انقلاب اسلامی با ترفندهایی آن را از بین ببرند؛ ۱7 ترفند از ابتدای انقلاب تا کنون علیه ایران بکار بسته شده است؛ سه کودتا٬ پنج منازعه قومی٬ ایجاد چهار گروه تروریستی برای ترور مسئولین٬ دو جنگ و سه فتنه بزرگ علیه ایران انجام شد اما برغم این توطئه ها؛ سیر تحولات منطقه خاورمیانه، اکنون حول مقاومت های مردمی قرار دارد و آثار این تغییر رویکرد را می توان در شکست های پی در پی امریکا و ایادی اش در منطقه دید.

جانشین بسیج دانشجویی خاش به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: درست است که جوانان انقلابی وقایع قبل انقلاب و روزهای انقلاب را ندیده اند ولی با عملکرد خوب خود این موضوع را نشان داده اند که این جوانان با گذشت سی و نه سال از انقلاب همگام با جامعه نقش آفرینی می کنند.

وی همچنین ابراز کرد: دشمنی‌ها، توطئه‌‌ها و مخالفت های آمریکا و کشورهای غربی علیه ایران به دلیل استقلال و تن ندادن ایران به سلطه و استعمار غرب است؛ تا زمانی که ایران مستقل بماند و در برابر سلطه آمریکا سر تعظیم فرود نیاورد، دشمنی‌ها و مخالفت های آمریکا ادامه خواهد داشت، جمهوری اسلامی ایران از نظر آمریکا غیرقابل پذیرش است، چون از استقلال خود چشم‌پوشی نمی ‌کند.

پورزنجانی ابراز داشت: جمهوری اسلامی ایران نخستین انقلاب موفق سیاسی ـ اسلامی را به جهان عرضه کرد تا مسلمانان و ملت های تحت ستم در سراسر جهان بتوانند از ثمرات آن، بهره‌مند شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar