سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۷۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶- ۱۶: ۰۹
مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج)
مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: ورزش راهی موثر در شکوفایی اقتصاد و اشاعه فرهنگ داخلی کشور است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از گلپایگان؛ سرهنگ علی پیمان صفت در مراسم تجلیل از هیئت‌های ورزشی بسیج، مدال آوران جهانی بسیج و مدال آوران جانباز و معلول بسیجی شهرستان گلپایگان که  به مناسبت دهه فجر در سالن بصیرت سپاه گلپایگان برگزار شد، بیان کرد: ورزش راهی برای معرفی فرهنگ، اقتصاد و سیاست کشور به جهان است.

مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه ورزش می‌تواند ابزاری سازنده در عرصه‌های در جامعه باشد، اظهار کرد: موضوعاتی، چون فرهنگ، آداب و رسوم، اقتصاد، سیاست و تجارت در ورزش تنیده شده است.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم سیاست کشورمان را در جهان به منصه ظهور بگذاریم یکی از راه‌های اصلی آن ورزش است، گفت: ورزش راهی موثر در شکوفایی اقتصاد و اشاعه فرهنگ داخلی کشور است.

سرهنگ پیمان صفت دغدغه مندی در ورزش را معقوله‌ی مهمی دانست و افزود: اکنون در اقتصاد، ورزش باعث تجارت جهانی و به عنوان یک رسانه در تبلیغات اقتصادی است.

مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (ع) استان اصفهان با بیان رسالت سنگین دست اندرکاران ورزش کشور، خاطرنشان کرد: ما نباید خودمان و دیدگاهمان را به کسب سکو و سیستم قهرمانی حرفه‌ای محصور کنیم.

وی افزود: دیدگاه یک بعدی به ورزش ظلم در حق ورزش است.

سرهنگ پیمان صفت با اشاره به رنگ باختن بحث فرهنگ ورزشی، تصریح کرد: علی رغم پیشرفت‌ها و توسعه‌هایی که در ورزش می‌بینیم در بحث فرهنگی ورزش هنوز عقب مانده هستیم.

مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بوده است، عنوان کرد: چه موضوعاتی از فرهنگمان را توانستیم به وسیله ورزش بسط و اشاعه دهیم؟

وی با اشاره به اینکه متاسفانه نتوانستیم فرهنگ سازی را در ورزش یا حتی در سطح جامعه داشته باشیم، اضافه کرد: آیا غیر از این است که تنها برخی موارد و بزه‌های اجتماع در ورزش سرایت داده شده است؟

سرهنگ پیمان صفت با نکوداشت حرکت علیرضا کریمی، کشتی گیر پهلوان ایرانی در مقابل رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: این ورزشکار در آوردگاه جهانی بر اساس معیار‌ها و شاخص‌های نظام عمل کرد و حاضر به بازی در مقابل رژیم صهیونیستی نشد.

مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: اینجاست که می‌گوییم یکی از راه‌های پیشرفت سیاست هم می‌تواند ورزش باشد.

وی همچنین با بیان بازی دو بازیکن فوتبال در مقابل تیم صهیونیستی و جلوگیری و سرکوب برخی پست‌های کلیدی برای اعتراضاتی که در این باره شد، گفت: برخی اکنون به دنبال طرح و لایحه‌ای هستند که بتوانند در مقابل رژیم صهیونیستی حاضر شوند و تنها به ورزش دیدگاه مدال آوری دارند که درست نیست.

سرهنگ پیمان صفت با اشاره به اینکه ۳۹ سال از عمر انقلاب گذشت، ولی ما در عرصه ورزش چه کردیم، یادآور شد: متاسفانه در آسیب‌هایی که در ورزش  ایجاد شده است کم کاری و سکوت شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar