سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۷۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶- ۱۳: ۱۶
حجت الاسلام سید علی خمینی:
نوه امام خمینی (ره) گفت: نباید در برابر فساد اقتصادی ساکت باشیم چراکه راه حفظ جمهوری اسلامی مقابله با مفسدین اقتصادی است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی امروز در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن ارومیه اظهار داشت: باید پاسخگوی این باشیم که از امانت خداوند محافظت کرده ایم یا موفق نبوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی یادگار امام خمینی (ره)، بر اساس فرمایش خود ایشان امانتی در دست مردم است و مسئولین باید بدانند که مقابل خون شهدا پاسخگو هستند و باید قدردان این نعمت باشند به نوعی که جمهوری اسلامی باید به‌معنای واقعی کلمه مقدمه‌ساز ظهور باشد.

نوه امام خمینی (ره) اظهار داشت: ما مفتخریم و باید خوشحال باشیم که دشمن ما در دنیا اسرائیل است و دشمنی با جنایتکاران تاریخ افتخار ماست به گونه ای که تک‌تک مردم ما تیزبین و مسئول هستند و در این میان باید کاستی‌ها را بگوییم.

وی افزود: همگی در برابر اقداماتمان مسئولیم و پاسخگو خواهیم بود که برای حفظ نظام و جلوگیری از فساد چه کرده‌ایم از همین رو نباید در برابر فساد اقتصادی ساکت باشیم و ما با ثروت مشکلی نداریم اما با فساد مشکل داریم و مسئولی که به‌جای حل مشکل مردم به فکر افزایش ثروت خود است نماد فساد است.

خمینی بیان کرد: ملت نسبت به فساد اقتصادی ناراضی است و مسئولین هم باید کنار آن‌ها باشند و همگی باید در برابر فساد بایستیم چراکه این حفظ انقلاب است و راه حفظ جمهوری اسلامی مقابله با مفسدین اقتصادی است.

وی تاکید کرد: مسئول در کشور ما باید همانند مردم عادی زندگی کند و تجملات در زندگی وی و مصرف بدون حساب و کتاب از بیت‌المال توسط مسئولین باید حذف شود و حل مشکلات مردم باید در اولویت باشد.

نوه امام خمینی (ره) اظهار داشت: حالا که نمی‌توانند مشکلات مردم را حل کنند حداقل در زندگی خود مراعات کنند و مسئولیت در جمهوری اسلامی یعنی خدمت به مردم و زندگی مثل مردم که آنان را راضی نگهدارد.

وی تصریح کرد: اگر مفسدان اقتصادی دور مسئولین نباشند بهتر می‌شود خدمت کرد و همه اعم از دولت و مجلس و قوه قضاییه در برابر فسادهای عظیم مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.

خمینی گفت: ما در دیانت و غیرت و اعتقاد جوانان پیشرفت کرده‌ایم و هر چند مشکلات فرهنگی داریم اما اعتقاد داریم که شرایط این روزهای کشور آرزوی علمای دهه 40 و 50 بود.

وی تاکید کرد: پیشرفت‌های اقتصادی ما اندک نیست اما در روز 22 بهمن‌ماه در کنار تمام این شرایط و مشکلات مشت محکمی بر دهان دشمنان زدیم.

نوه امام خمینی (ره) ادامه داد: مردم فقط خواهان این هستندکه مسئولان به فکر آن‌ها باشند و زندگی تجملاتی نداشته باشند و وعده‌های ناشدنی مسئولین و نداشتن اراده برای حل مشکلات مردم امری است که باعث اعتراضات می‌شود.

وی افزود: مشکل اینجاست که همه پشت تریبون عیب‌ها را می‌گویند اما با پیشرفت‌ها کاری نداریم و دشمنان دنبال عیب‌جویی هستند و در برخی موارد نفوذ دارند اما بصیرت مردم همیشه آن‌ها را ناکام گذاشته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar