سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۷۸۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶- ۳۱: ۰۸
عضو هییت عالی نظارت بر تشکل‌های صنفی:
هرشخصیت حقیقی یا حقوقی در انتخابات اتاق‌ها دخالت کند مخالف مردم محسوب می شود و اتحادیه های صنفی انتخاباتی می خواهند که قانونی، عادلانه، آزاد و فراگیر باشد.

به گزارش بسیج اصناف بازاریان و تجار خبرگزاری بسیج، غلامرضا حسن پور اشکذری عضو هییت عالی نظارت بر تشکل‌های صنفی در حضور رؤسای اتاق‌های اصناف مراکز استان ها در اتاق اصناف ایران بیان کرد: ایجاد رونق کسب و کار ، اشتغال زایی و تحقق اقتصاد مقاومتی مهم ترین هدف بسیج اصناف است و الویت سازمان بسیج اصناف ، اجرای منویات مقام معظم رهبری نسبت به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، رعایت قانون و برپایی انتخابات صنفی عادلانه می باشد.بر این اساس دخالت هر فرد یا مجموعه ای در برپایی قانونمند انتخابات صنفی مخالفت با قانون است.

حسن پور ادامه داد: عادلانه به این معنی که همه با خیال راحت در انتخابات بتواند کاندیدا شود و این یعنی رعایت حق شهروندی. بنده به عنوان عضوهیئت عالی نظارت از بیت المال و اموال عمومی در انتخابات دفاع میکنم و چنانچه سازمانی، گروه ، جناح و یا افرادی بخواهند انتخابات را به نفع خودشان با ابزارهای غیر قانونی رقم بزنند، حتما جلوگیری خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور افزود: بسیج اصناف در سراسر کشور طبق وظیفه قانونی خود که در قانون نظام صنفی به آن اشاره شده باید نسبت به جلوگیری از ورود افرادی که شرایط عضویت در اتحادیه ها و اتاق‌ها را از دست داده اند، اقدام کند و این به معنای انجام وظیفه است نه دخالت در روند انتخابات.

غلامرضا حسن پور اشکذری ضمن قدردانی از رؤسای اتاق های اصناف مراکزاستان‌های سراسر کشور که با مجموعه بسیج همکاری می کنند افزود: به نیابت از 600 هزار بسیجی اصناف از رؤسای اتاق‌های اصناف سراسر کشور که در فکر تقویت کسب و کار هستند، تشکر میکنم و امیدواریم در انتخابات اردیبهشت سال 97 افرادی معتمد، و متخصص با رای رؤسای محترم اتحادیه‌ها، امور اتاق های اصناف را عهده دار شوند و شاهد شکوفایی اصناف باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar