سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۷۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۴۰: ۱۹
امام جمعه ی خور:
امام جمعه خور با اشاره به این که قریب به ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد، گفت: انقلاب هایی مانند انقلاب فرانسه، الجزایر و روسیه در ٣٠٠ سال گذشته بیش از ٣ سال تداوم نداشته اند و تنها انقلاب اسلامی است که پس از گذشته سال ها بر مواضع خود استوار است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خور؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر خور ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران، تنها انقلابی است که در دنیا پایدار مانده و پس از گذشت سال‌ها هنوز بر مواضع خود استوار است.
امام جمعه خور افزود: رهبر انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی هنوز هم راه خود را ادامه می‌دهند و منتظر اتفاق‌های متفاوت هستند.
وی با اشاره به این که قریب به ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، خاطرنشان کرد: انقلاب‌هایی مانند انقلاب فرانسه، الجزایر و روسیه در ٣٠٠ سال گذشته بیش از ٣ سال تداوم نداشته است.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد افزود: انقلاب‌های دنیا اعم از داخلی و جهاتی در دوره کوتاه و در شرایط داخلی یا بین المللی حل شده و از بین رفته اند در حالی که انقلاب اسلامی ایران پس از ۴٠ سال هنوز با اقتدار ادامه دارد و با شعار‌های خود اهدافش را دنبال می‌کند.
وی با اشاره به نقش رهبر معظم اتقلاب در حفظ انقلاب اسلامی، گفت: رهبر فرزانه انقلاب در طول دوران رهبری خود، تغییر در هیچ هدف گذاری که حضرت امام خمینی (ره) انجام داده اند را بر نتافته است و در برابر همه افرادی که داعیه تغییر داشته اند ایستادگی کردند.
امام جمعه خور افزود: انقلاب اسلامی در ابعاد داخلی و خارجی موفقیت‌های بسیاری به دست آورده است درحالی که درآمد‌های دولت‌های بعد از انقلاب به دلیل دشمنی‌ها علیه انقلاب بسیار کمتر از زمان شاهنشاهی بوده است.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی شرایط عمومی زندگی مردم را به طور اساسی بهبود بخشید، هرچند با ضعف برخی مدیران کشور موفق به تامین همه مایحتاج مردم نشده است.
حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد تصریح کرد: حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه‌ای که کشور‌های همسایه برای رفع مشکلات داخلی خود به ما مراجعه می‌کنند نشان از قدرت نفوذ انقلاب اسلامی در جهان دارد.
وی خاطرنشان کرد: ملت ما برای اجرای احکام اسلام و ایجاد عدالت در جامعه انقلاب کردند و همه در برای حفظ اسلام دارای انگیزه هستند، مسئولان نظان اسلامی باید بدانند که تعامل و مذاکره با دشمن بی فایده است و راه به جایی ندارد.
امام جمعه خور افزود: امروز کسی که می‌خواهد با آمریکا مبارزه کند باید به مردم خدمت کند، مردمی که برای انقلاب هزینه و شهدای گلگون کفن خود را در راه رسیدن به اهداف انقلاب تقدیم کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar