سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶- ۳۰: ۱۲
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مشارکت خیران و حامیان در برنامه‌های اجرایی این نهاد گفت: با مشارکت مطلوب حامیان در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین استان زنجان منابع قابل‌توجهی برای خدمت‌رسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تأمین می‌شود.

هدایت صفری بابیان اینکه در حال حاضرهیجده هزارو887حامی حمایت معنوی سه هزارو148یتیم و فرزندمحسنین را  برعهده دارند گفت:در استان زنجان بطور متوسط هریتیم دارای 10حامی است که ماهیانه بطور متوسط 280هزار تومان به حساب ایتام واریز می شود.

وی اظهار داشت:فرهنگ احسان ونیکوکاری باید از دوران کودکی به فرزندان آموزش داده شود تا این فرهنگ دربزرگسالی دربین آنها نهادینه شود.وامیدواریم باتوسعه طرحهای نیکوکاری شاهد حضور و مشارکت بالای مردم درفضای نیکوکاری باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تصریح کرد: این جشن تولد خیر نیکوکار به کلیه  ایتام یک دست کاپشن به ارزش یک میلیون و700هزار تومان وبرای هربک از ایتام دختروپسرهدیه جداگانه اهداءو کیک تولد خودرا بین ایتام تقسیم کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar