سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۱۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶- ۳۵: ۱۲
به مناسبت ایام سوگواری حضرت ام ابیها (س) و گرامیداشت ایام پر برکت دهه فجر، خواهران بسیج رسانه استان همدان از خانواده شهید الوانی دیدار نمودند.

این برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دلجویی از همسر و فرزند شهید الوانی برگزار شد. سرکار خانم اعظم فتحی همسر شهید الوانی در این دیدار بسیار روحانی و معنوی از خاطرات زیبای ازدواج خود با شهید و زندگی مشترک پر از معنویتشان یاد کردند و حاضرین را با صحبتهای زیبایشان منقلب ساختند. ایشان از سجایای اخلاقی ، ولایت پذیری و عشق به اهل بیت (ع) همسرشان گفتند و فرمودند من وپسرم هم راه ایشان را ادامه می دهیم . سرهنگ دوم پاسدار «محمدرضا زارع‌الوانی» به عنوان دهمین شهید مدافع حرم استان همدان، از یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه از مدافعان حرم آل‌الله در عملیات مستشاری و در حفظ و حراست از حرم حضرت زینب(س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در سوریه به‌ دست تروریست‌های تکفیری داعشی در 7مهر ماه سال 1395به شهادت رسید.
دیدار خواهران بسیج رسانه استان همدان از خانواده شهید الوانی
به مناسبت ایام سوگواری حضرت ام ابیها (س) و گرامیداشت ایام پر برکت دهه فجر، خواهران بسیج رسانه استان همدان از خانواده شهید الوانی دیدار نمودند. این برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دلجویی از همسر و فرزند شهید الوانی برگزار شد. سرکار خانم اعظم فتحی همسر شهید الوانی در این دیدار بسیار روحانی و معنوی از خاطرات زیبای ازدواج خود با شهید و زندگی مشترک پر از معنویتشان یاد کردند و حاضرین را با صحبتهای زیبایشان منقلب ساختند. ایشان از سجایای اخلاقی ، ولایت پذیری و عشق به اهل بیت (ع) همسرشان گفتند و فرمودند من وپسرم هم راه ایشان را ادامه می دهیم . سرهنگ دوم پاسدار «محمدرضا زارع‌الوانی» به عنوان دهمین شهید مدافع حرم استان همدان، از یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه از مدافعان حرم آل‌الله در عملیات مستشاری و در حفظ و حراست از حرم حضرت زینب(س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در سوریه به‌ دست تروریست‌های تکفیری داعشی در 7مهر ماه سال 1395به شهادت رسید.


انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: