سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۸۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۳۹: ۲۲
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه سپاه ناحيه نجف آباد:
استكبار جهاني عليه جمهوري اسلامي انواع دشمني ها و توطئه ها را از اول انقلاب تاكنون داشته است.

به گزارش خبرگزاري بسيج از نجف آباد؛ حجت الاسلام ابوالفضل پيراسته در مراسم گراميداشت سالروز عمليات والفجر8 گفت: استكبار جهاني عليه جمهوري اسلامي انواع دشمني ها و توطئه ها را از اول انقلاب تاكنون داشته است.

وي افزود: دشمن به دنبال اين است كه پايه هاي نظام يعني رهبري، مردم و ارگان هاي ارزشي مانند سپاه را بزند تا بتواند انقلاب اسلامي را بزند.

مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه سپاه ناحيه نجف آباد خاطر نشان كرد: فلسفه وجودي سپاه دفاع از ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب است لذا دشمن به دنبال اين است كه يكي از پايه هاي اصلي انقلاب يعني سپاه را مورد هجمه قرار بدهد.

پيراسته ادامه داد: دشمن به دنبال اين است كه پاسداران را مورد حمله قرار دهد تا اينكه بتواند سپاه را از درون دچار فروپاشي كند و اين نشان مي دهد كه وظيفه دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه و حفاظت اطلاعات سپاه كه حفظ و حراست از نيروهاي سپاه است وظيفه سنگيني است و همه ما بايد مراقب باشيم.

مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه سپاه ناحيه نجف آباد در پايان تأكيد كرد: پاسداران عزير با حفظ معنويت، اعتقاد به ارزش ها و رعايت حفاظت رفتار و حفاظت گفتار همچون گذشته از انقلاب پاسداري كنيد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar