سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۸۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
پیگیری مطالبات رهبری در مورد نخبگان توسط«بسیج»/21
نجاری بیان داشت: حمایت از ما نخبگان و مخترعان حمایت از تولید داخل است و مسئولان می توانند با جدی گرفتن و بها دادن به ما نخبگان علمی کشور از ضربه زدن به کشور و ضربه به تولید داخلی جلوگیری کنند.

فرید نجاری اصل مخترع و نخبه بسیجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با تاکیدات مقام معظم رهبری بر ضرورت حمایت مسئولان و دستگاه ها از نخبگان علمی کشور و باور آنها اظهار داشت: بنده همه اختراعات و طرح های خود را با هزینه شخصی دنبال کردم و هیچ گونه حمایتی از نظر مالی از بنده و اختراعاتم نشد.

این مخترع بسیجی خاطرنشان کرد: بنده به عنوان یک مخترع که هدفم خدمت به این نظام و کشور است دیگر انتظار حمایت مالی ندارم اما از مسئولان و دستگاه های ذیربط و همچنین از مصرف کنندگان انتظار دارم با دید باز و با سوداانه ای به ما نخبگان نگاه کنند.

نجاری اصل در پایان این مطلب تصریح کرد: در حقیقت حمایت از ما نخبگان و مخترعان حمایت از تولید داخل است و مسئولان می توانند با جدی گرفتن و بها دادن به ما نخبگان علمی کشور از ضربه زدن به کشور و ضربه به تولید داخلی جلوگیری کنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar