سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶- ۲۶: ۱۴
​مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خاش:
جامی گفت: بعد از پيروزي انقلاب همه سليقه هاي معتقد به انقلاب و نظام از اصلاح طلب گرفته تا اصولگرا فرصت ابراز افكارشان و ارائه عملكردشان را پيدا كردند و اوج اعتماد مردم بعد از سی و نه سال به انقلاب، انتخابات اخير بود
 یونس جامی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خاش درگفتگو با خبر نگار بسیج از خاش افزود: بعد از پیروزی انقلاب همه سلیقه‌های معتقد به انقلاب و نظام از اصلاح طلب گرفته تا اصولگرا فرصت ابراز افکارشان و ارائه عملکردشان را پیدا کردند و اوج اعتماد مردم بعد از سی و نه سال به انقلاب، انتخابات اخیر بود.

وی گفت: این در حالی است که نظام‌های دیگر نتوانسته اند چنین اعتمادی را برای خودشان ایجاد کنند؛ ما خوشحالیم که انقلاب با این همه فراز و نشیبی که داشته توانسته است اعتماد را محقق کند.

جامی با تأکید بر اینکه هزاران جوان شبیه شهید زین الدین داریم که هریک می‌توانند تحول برانگیز باشند بیان کرد: برای تحول اساسی بازهم به تحول در منابع فکری دانشگاه‌ها و نهضت نرم افزاری اعتقاد راسخ داریم؛ از تفکر استادی که ۳۰ سال یک جزوه را تدریس کرده، چطور می‌توان نتایج تحول برانگیزی استخراج کرد؟

وی با اشاره به اینکه به اساسنامه انقلاب جای اعتراض ندارد اظهار داشت: اصولی که برپایه ایمان به حق، عدالت محوری، خودکفایی و هزاران مفهوم خوب و متعالی نوشته شده نمی‌تواند محل اعتراض باشد؛ اتفاقا خوبی‌ها را همه انسان‌ها با هر تفکری درک می‌کنند، این گونه است که پس از پیروزی انقلاب و احیای اسلام، موج اسلام گرایی در جهان به تفکرات مادی و پوچ گرایی غربی ضربه مهلکی وارد ساخت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar