سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۱۴: ۱۳
مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی سیستان و بلوچستان
مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی سیستان و بلوچستان گفت: پیام کنگره ملی شهدای استان وحدت و ادامه راه شهیدانی بود که با اهدای خون خود اقتدار و عزت را برای ما به ارمغان آوردند
علی رضا شهرکی درحاشیه کنگره ملی شهدا در زاهدان در گفت و گو باخبرنگارخبرگزاری بسیج اززاهدان، اظهار داشت: ایفای تفکر شهید در جامعه در کنار برگزاری کنگره شهدا براساس محوریت همه جانبه باعث بروز وحدت و اجتماع پروری می‌شود، چراکه هر چه داریم در گرو خون شهداست.

وی با اشاره به تلاش‌های مسئولین و مردم برای تحقق تفکر شهدا در کشور افزود: چنین مراسماتی به همه تلنگری ست که را خود را از راه شهیدان این انقلاب کج و جدا نکنند چراکه دلاورمردان این مرز بوم مظلومانه خونشان بر زمین ریخته و علی الظاهر محو شده است، ولی در باطن اثر گذاری زیادی در راه و مسیر این انقلاب و اسلام ناب محمدی دارد.

مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ما باید در تبیین فرهنگ ایثار و شهادت تلاش‌های هدف دار را صورت داده به طوری که نیت و هدف شهدای کشور برای اسلام، امنیت و ناموس پرستی اشان در جهاد فی سبیل الله بوده است لذا پیروی از راه این بزرگ مردان نیز عمل به جهاد می‌باشد.

شهرکی خاطرنشان کرد: حضور در چنین کنگره‌هایی یادآور مسیر واقعی این انقلاب است به طوری که دشمنان را ناامید کرده و اهداف والای نظام را در توسعه و آبادانی کشور بازگو می‌کند، بنابراین مسئولین و مردم روشنفکر ما همچنان که قدردان شهدا بوده اند در رسالت واقعی اشان برای ادامه دادن این راه همواره استوار و ثابت قدم گام بردارند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar