سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ۳۳: ۲۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هندیجان گفت:با تبریک ایام الله دهه فجر که پشت سر گذاشتیم وباورودبه چهلمین بهار انقلاب از حضور حماسی ،آگاهانه ،بابصیرت وبه موقع تمام آحادمردم وبزرگان طوایف وعشایر نجیب ،شجاع،شریف ،دریادل وولایتمدارشهرستان هندیجان همزمان با سراسر کشور واستان درراهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن جای تقدیر وتشکر دارد وهمچنین این حضور هادرواقع دشمن شکن است وبارمسئولین را نسبت به قبل سنگین ترکرده که بایستی همه ماها دست در دست هم بدهیم ودررفع مشکلات وموانع سر راه مردم باتلاش دوچندان آنهارا برطرف کنیم و هرچه می توانیم خدمات رسانی شایسته ایی داشته باشیم.
سرهنگ دوم پاسدار مرتضی عجم دشتی نژاد پیش از ظهر سه شنبه در گفت وگوباخبرنگارخبرگزاری بسیج درهندیجان اظهارکرد:حضور مردم در تمام صحنه های حساس انقلاب قطعنادشمنان اسلام را مایوس وناامیدی کند انقلاب اسلام با این حضورهابیمه می شودودشمنان این مملکت اسلامی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون نتوانستنددر اراده ملت شجاع ایران مشکلی ایجاد بکنندجون مردم ما بیدار وهوشیار وبابصیرت هستند و در خط ولایت ور هبری گام بر می دارند. 
 
وی افزود:انقلاب اسلامی ایران مرهون خون های پاک شهدا است که با نثار خون خود در دوران انقلاب وهشت سال دفاع مقدس با جان ودل در مقابل تمام دشمنان ابرقدرتهای زورگوایستادگی می نمایند.
 
وی بابیان مرزداری مردم هندیجان آمادگی در دفاع از کشور گفت:مردم با بصیرت و روشنفکروباایمان ولایتمدارهندیجان به عنوان یک مرزبان با ۹۵ کیلومتر مرزآبی در الشرایطی پشتیبان ولایت فقیه ورهبرانقلاب ونظام هستندوهیچگاه اجازه تهدید یا تجاوزی را به دشمنان نمی دهند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar