سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۹۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶- ۵۱: ۱۸
جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع):
جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان داشت: محیط خدمت سربازی در سپاه انقلابی است و فیلتر‌های مختلفی برای فرد وجود دارد که در این نهاد به خدمت سربازی مشغول باشد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ سردار مجتبی غفورپور در دهمین جشنواره حضرت علی اکبر «جوان سرباز» که امروز در سالن غدیر پادگان شهید برونسی برگزار شد، اظهار داشت: محیط خدمت سربازی در سپاه انقلابی است و فیلتر‌های مختلفی برای فرد وجود دارد که در این نهاد به خدمت سربازی مشغول باشد.

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) افزود: محیط سربازی در سپاه از معنویت خاصی برخوردار است و سرباز متدین و متعهد که در سپاه خدمت می‌کند به دنبال رفاه و راحت‌طلبی نیست.

وی با بیان اینکه حس نوع‌دوستی در سپاه زیاد است، ابراز داشت: سلسله مراتب سازمانی سپاه با سایر نیرو‌های مسلح قابل مقایسه نیست. بسیاری از پاسداران برای نجات سربازان، مجروح و حتی شهید شدند که البته به این حس نوع‌دوستی افتخار می‌کنیم به طوریکه نسبت شهدای سرباز به شهدای پاسدار بسیار کمتر است.

غفورپور اظهار داشت: خدمت سربازی یک بخش از دوران زندگی است و اگر از این دوران به درستی و بطور مطلوب استفاده شود می‌تواند اندوخته خوبی برای فرد باشد.

وی تاکید کرد: خدمت سربازی دورانی است که با اتمام آن دلتنگ خواهید شد پس به شما عزیزان توصیه می‌کنم این دوران را قدر بدانید و با آن درست برخورد کنید.

در پایان از ۱۰ سرباز برتر از میان ۱۰۰ سرباز منتخب یگان‌های مختلف سپاه در سطح استان انتخاب و تقدیر شد که به جشنواره کشوری حضرت علی اکبر (ع) معرفی می‌شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar