سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۹۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶- ۳۶: ۱۳
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل کفت : راهپیمائی 22 بهمن امسال نسبت به سالهای گدشته هم ویژه و هم بسیار معنی دار بود پیام حضور این است که ملت ما هر وقت احساس خطر کند، منافع ملی و مصالح کلان کشوری را در اولویت اول قرار می دهد، ملت در راهپیمائی عظیم 22 بهمن حجت را به مسئولین تمام کرند و آنها باید عملا از ملت تشکر کنند.

راهپیمائی عظیم 22 بهمن حجت را به مسئولین تمام کرد/ مسئولان عملا از ملت تشکر کنند

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تشکر از اهالی استان به خاطر حضور پرشکوه در راهپیمائی 22 بهمن امسال اظهار داشت: این راهپیمائی نسبت به سالهای گدشته هم ویژه و هم بسیار معنی دار بود. پیام اول این حضور این است که ملت ما هر وقت احساس خطر کند، منافع ملی و مصالح کلان کشوری را در اولویت اول قرار می دهد. پبام دوم، پیام استقامت و پیام سوم، پیام وحدت است. این حضور حماسی بدون تردید دشمن را مأیوس و بی انگیزه می کند. آمریکا تلاش می کند با طرح موضوع موشک، ما را خلع سلاح کند غافل از اینکه سلاح ما از موشک که سهل است از بمب اتمی هم برنده تر است و آن سلاح اراده و ایمان مردم و حضور و همراهی آنها با نظام اسلامی است. در این چهل سال انواع طرح ها، توطئه ها و برنامه های آنها نتیجه عکس داده و رئیس اسبق سیا، به جا، ملت ما را ملت پیش بینی نشده نام نهاده است.

وی در بیان بخشی از توطئه های سنگین آمریکا بر علیه ایران گفت: هیلاری کلینتون در کتاب "انتخاب های سخت" می نویسد "اوباما دهها میلیون دلار صرف آموزش پنج هزار نفر علیه ایران کرد. او با این کار سرمایه ارزشمندی برای اقدامات براندازانه علیه ایران برای دولت و دستگاه های امنیتی بعد از خودش به ارث گذاشت".

وی ادامه داد: دولت ترامپ با استخدام همان پنج هزار نفر، طرح راهبردی مقابله ی با ایران را به نام "ایران زیر نظر" با هفت محور آماده کرده است. وی فردی بسیار کینه توز به ایران به نام "مایک پامپئو" را رئیس سیا کرد و او بالفور سازمان خارج از سیا بر علیه ایران راه انداخت به نام مرکز مأموریت ایران. این مرکز از اختیارات بسیار ویژه برخوردار است. رئیس آن یک شرور به تمام معنی و یک افسر اطلاعاتی و نظامی به نام "مایکل دی آندریا" است. او در سازمان سیا به شاهزاده تاریکی و به آیت الله مایک شهرت دارد. او جنایات عظیمی در افغانستان انجام داده و مسئول پهپادهای آمریکایی در افغانسان بوده است. او بن لادن را به دام انداخته و ترور شهید مغنیه با هدایت وی انجام شده است. هدف تمام این جان کندن ها به تصریح خودشان بالکانیزه کردن ایران است. عین عبارت جیمز پرلف نویسنده مشهور آمریکایی این است که "ایران باید به چند کشور کوچک تجزیه شود تا مسیر برای ایجاد اسرائیل بزرگتر هموار شود".

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: راهپیمائی عظیم 22 بهمن حجت را به مسئولین تمام کرد و آنها باید عملا از ملت تشکر کنند.

وی افزود: مقام معظم رهبری اخیرا فرمودند "حرف مردم، شکایت از فساد و تبعیض است، مردم بسیاری از مشکلات را تحمل می‌کنند اما از فساد و تبعیض شِکوه دارند و آن را تحمل نمی کنند، بنابراین مسئولین هر سه قوه باید به ‌طور جدی با فساد مبارزه کنند."

امام جمعه اردبیل ادامه داد: با این دستور رهبری تکلیف سنگینی به عهده هر سه قوه آمد و ما دستور رهبری را پیگیری خواهیم کرد و هر سه قوه باید برنامه های جدید خود را در خصوص مبارزه با فساد و تبعیض اعلام کنند. بی اعتنایی به فرمایش رهبری، بی اعتنایی به حقوق مردم و به معنی مشارکت در جرم است.

وی خطاب به دشمنان ملت نیز گفت: این راهپیمائی تکلیف شما را مشخص کرد. یعنی هرچه پول خرج کنید، برنامه ریزی نمائید و تلاش بکنید به جایی نخواهد رسید.

نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: در این چند ماه اخیر فعالیت خوب و قابل تحسین از طرف مدیریت ارشد استان و آقایان نمایندگان در خصوص منطقه آزاد صورت گرفته است اما فشار تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی زیاد است و تمام تلاش مخالفین این است که ذهن نمایندگان مجلس را تصرّف کنند.

وی افزود: اگر وضع به این منوال پیش برود ما از وزارت کشور خواهیم خواست اجازه دهد از هر استان مرزی که فاقد منطقه آزاد است، هزاران نفر در جلوی مجلس ازدحام کنند اما نه به عنوان تحصن بلکه برای مطالبه و روشنگری. در این اجتماع فقط یک نوشته در دست خواهیم داشت "منطقه آزاد یا برای همه یا برای هیچکس"

وی اظهار داشت: تمام ایراداتی که برای منطقه آزاد می گیرند یا به ضعف قانون بر می گردد و یا ضعف اجراء و هر دو با همت دستگاه اجرایی و مجلس قابل رفع است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: