سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۹۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶- ۳۵: ۱۷
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: میاندوآب با تولید سالانه 950 هزار تن محصول کشاورزی، بعد از ارومیه مقام دوم تولید محصولات کشاورزی را در استان دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، اسماعیل کریم زاده در میاندوآب با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در این شهرستان، اظهار کرد: میاندوآب بعد از ارومیه مقام دوم تولید محصولات کشاورزی را دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی افزود: سالانه ۹۵۰ هزار تن محصول کشاورزی در میاندوآب تولید می شود که نشانگر اهمیت بخش کشاورزی در این شهرستان است.

وی با بیان اینکه در سال زراعی شش میلیون و۶۰۰هزار تن محصول کشاورزی در آذربایجان‌غربی تولید می شود، گفت: این میزان تولید محصولات کشاورزی علی رغم کاهش مصرف آب و با کشت مکانیزه و روش های توسعه کشاورزی بوده است.

کریم زاده با اشاره اجرای ۵۶۸ پروژه در بخش کشاورزی در دهه مبارک فجر امسال در سطح آذربایجان غربی، تصریح کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۳۹میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اجرا و افتتاح شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar